Silesion.PL

serwis informacyjny

Tłusty czwartek! Najedz się emocji w forBET

Kupony kombinacyjne nie raz przyprawiają Cię o zawał, bo po raz kolejny nie wszedł ten jeden, jedyny, ostatni mecz? Mamy na to dziś małe lekarstwo  

Ułóż swój kupon w forBET złożony z minimum 5 zdarzeń, a gdy jedno z nich „nie wejdzie” zakłady bukmacherskie forBET zwrócą postawioną przez Ciebie stawkę!

Zasady promocji:

1. Promocja obowiązuje tylko w czwartek 28.02.19.

2. Kupon musi zostać rozliczony 28.02.19, do godziny 23:59.

3. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 39 PLN.

4. Na kuponie musi znajdować się min. 5 zdarzeń. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.

5. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

9. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

10. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

11. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w piątek 01.03.19, do godz. 16:00.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author