Silesion.PL

serwis informacyjny

TAURON Hokej Liga. GKS Tychy wywalczył brązowe medale

W czwartek, 4 kwietnia odbył się drugi mecz o trzecie miejsce pomiędzy GKS Tychy a JKH GKS Jastrzębie. Tyszanie ponownie pokonali rywali, tym razem 2:1 i zwyciężyli w serii do dwóch zwycięstw 2-0. W TAURON Hokej Lidze do rozstrzygnięcia pozostała najważniejsza kwestia, kto zostanie mistrzem Polski. W sobotę na lodowisku w Oświęcimiu odbędzie się trzecie spotkanie Unii z GKS Katowice. W serii do 4. zwycięstw jest 1-1. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport.

We wtorek na Stadionie Zimowym w Tychach było 5:2 dla gospodarzy. JKH chciał się zrewanżować za porażkę i w czwartek już w 21. sekundzie objął prowadzenie. Strzelcem gola był Kamil Górny. Później jednak bramki zdobywali wyłącznie goście, którzy byli mocno wspierani przez liczną grupę tyskich kibiców. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 2:1, a w kolejnych tercjach bramki już nie padły. Po zakończonym spotkaniu prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wręczył brązowe medale zwycięskiej drużynie.

Tyszanie wywalczyli brąz, a przed nami jeszcze kolejne starcia o złoto. W rywalizacji GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim w serii jest 1-1. Kolejne dwa mecze odbędą się na lodowisku w Oświęcimiu w sobotę i niedzielę, a zobaczy je komplet widzów, bo wszystkie bilety zostały wykupione. Spotkania finałowe są transmitowane w TVP Sport.

MECZ O TRZECIE MIEJSCE (do 2. zwycięstw)


Czwartek, 4 kwietnia

  • JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Górny 1 – Ubowski 5, Nilsson 9

Stan rywalizacji: 0-2

HARMONOGRAM MECZÓW FINAŁOWYCH (do 4. zwycięstw)

Trzeci mecz finałowy

  • Sobota, 6 kwietnia, godz. 17:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Stan rywalizacji: 1-1

Czwarty mecz finałowy

  • Niedziela, 7 kwietnia, godz. 20:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Piąty mecz finałowy

  • Środa, 10 kwietnia, godz. 18:30

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim

Ewentualnie

Szósty mecz finałowy

  • Piątek, 12 kwietnia, godz. 20:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Siódmy mecz finałowy

  • Niedziela, 14 kwietnia, godz. 20:30

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024