Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Katowice x Poszetka. Wyjątkowa sesja zdjęciowa hokeistów

Pod wspólnym sztandarem Everyday Classic, hokeiści GKS-u Katowice zaprezentowali się w wyjątkowych stylizacjach przygotowanych starannie przez “Poszetkę”. Na tafli “Satelity” oraz w szatni drużyny odbyła się sesja zdjęciowa. 

Współpraca GKS-u Katowice oraz Poszetki pokazuje kreatywne połączenie świata sportu i świata mody. Klimatyczna sesja zdjęciowa pod nazwą “Mistrzowska eleGancja” nawiązuje do sukcesów hokejowej GieKSy i stylu gry prezentowanego przez drużynę trenera Jacka Płachty. Przygotowane przez Poszetkę stylizacje w połączeniu z naturalnym otoczeniem dla hokeistów prezentują piękno, elegancję oraz charakter hokeja na lodzie.

Po prostu nie mogło być inaczej; nie mogliśmy zaprosić nikogo innego. GieKSa to nasi sąsiedzi, dosłownie: wychodząc z Poszetki, codziennie prawie wpadamy na tzw. Satelitę (małą halę Spodka), na której mecze rozgrywają hokeiści. Do tego ja, mam za sobą bagaż ponad 20 lat kibicowskich emocji, w tym świeże wspomnienie o dwóch ostatnich Mistrzostwach Polski. Jednak Poszetkę i GKS Katowice łączy więcej niż tylko bliskość geograficzna, emocje i osobista zajawka – jest też aspekt “WORLDWIDE” takie katowicko-międzynarodowe powiązania. Podczas gdy my z dumą wysyłamy nasze produkty w prawie każdy kąt globu (za chwilę będziemy obchodzić okrągłą dekadę sprzedaży międzynarodowej!), drużyna hokejowa też stała się niejako globalną marką, nie tylko w znaczeniu gry na szczeblu międzynarodowym: trzon drużyny tworzą obcokrajowcy, z różnych zakątków globu – mówi Tomasz Godziek z Poszetka.com. 

– Współpraca GKS-u Katowice z Poszetką to kolejna odsłona kreatywnych działań GieKSy. Nawiązując relacje biznesowe i marketingowe staramy się wychodzić poza ramy standardowych działań i nie ograniczamy się do schematów. Play-offowe działania z Poszetką wpisują się w naszą strategię budowania tożsamości Klubu i świadomości społecznej na temat marki jaką jest GKS Katowice. Sesja zdjęciowa naszych hokeistów pokazuje również jak klimatyczne ujęcia można stworzyć za sprawą połączenia dwóch pozornie odległych od siebie światów, a jednocześnie jest doskonałą promocją polskiego hokeja – mówi Paweł Poniatowski, specjalista ds. sponsoringu GKS-u Katowice.

Firma Poszetka jest partnerem hokejowego GKS-u Katowice w fazie play-off Tauron Hokej Ligi. Poszetka, rodzinna firma z Katowic, od ponad dekady oferuje klasyczną męską modę, której sercem jest salon przy ul. Morcinka. Jej historia sięga już ponad 10 lat, a miejsce sklepu na Koszutce to niezwykłe przestrzenie, które kiedyś tętniły życiem jako zakład krawiectwa ciężkiego, specjalizujący się w szyciu mundurów górniczych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024