Silesion.PL

serwis informacyjny

Świątek wygra w finale Rolanda Garrosa? Betfan podwyższa kurs na zwycięstwo Polki!

To już dziś, w sobotę wielki dzień nie tylko dla polskiego tenisa, ale i dla polskiego sportu – Iga Świątek o godzinie 15:00 zagra w finale Rolanda Garrosa! Polka o triumf w tym prestiżowym turnieju powalczy z Sofią Kenin. Z tej okazji BetFan postanowił podwyższyć kurs na jej zwycięstwo!

DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB

Jak skorzystać z tej promocji? Zasady są proste:

  1. Otwórz zakładkę MATCHDAY BOOST.
  2. Postaw na to, że Iga Świątek pokona Sofię Kenin. MAKSYMALNA KWOTA to 30 złotych na Gracza (suma stawek wszystkich kuponów z tym zdarzeniem), natomiast KURS WYNOSI AŻ 2.50.
  3. Matchday boost jest przeznaczony DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB!

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author