Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet sponsorem GKS Tychy dołącza do „Trójkolorowej rodziny”

Superbet zostały sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy. Walczący o awans do Ekstraklasy zespół zagra ze znakiem SUPERBET na koszulkach już w niedzielnym meczu z Zagłębiem.

Dla Superbet to, jak na razie, największy projekt sponsoringowy na polskim rynku. Umowa podpisana została na półtora roku z możliwością przedłużenia na kolejne lata i zakłada znaczące zwiększenie kwoty kontraktu w wypadku awansu klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Firmowe logo zakładów bukmacherskich SUPERBET pojawi się na froncie koszulki, stadionie oraz klubowym autokarze. Przygotowywane są także z klubem akcje dla kibiców. Współpracę tyskiego GKSu z SuperBetem będziecie mogli zauważyć także SuperSocial w aplikacji mobilnej bukmachera. Możliwość dzielenia się kuponami i komentowania „na żywo” spotkań wykorzystują już aktywnie ambasadorzy marki SuperBet czyli Jerzy Dudek oraz Jan Błachowicz i Sławomir Peszko.

– “Podpisujemy umowę dzięki której wspierać będziemy pretendenta do grona najlepszych. My także jesteśmy takim pretendentem. Zainwestowaliśmy w kampanię telewizyjną i w kanale cyfrowym, działania z influencerami, social media marketing i systematycznie ulepszamy produkt, który zyskuje coraz większą sympatię użytkowników. Teraz rozszerzamy także nasze portfolio sponsoringowe. Jesteśmy na pięknym stadionie, klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna ma potencjał. Liczymy na udaną współpracę.” – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Pozyskanie kluczowego sponsora na kilka miesięcy przed finiszem rozgrywek, to także silny bodziec dla klubu w walce o awans: „Współpraca z Superbetem to nie tylko zastrzyk finansowy i działania na polu marketingowym. Mamy nadzieję, że także kolejny element który wpłynie na morale drużyny i wszystkich ludzi w klubie. Mamy znakomitą passę sportową, a teraz także sukces organizacyjny. To dobre warunki, aby mierzyć wysoko. Rozmowy z przedstawicielami nowego sponsora przebiegły bardzo sprawnie. Myślę że obie strony wykazały się determinacją i profesjonalizmem. To dobry prognostyk.” – podsumował Leszek Bartnicki, Prezes Klubu Piłkarskiego GKS Tychy SA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024