Silesion.PL

serwis informacyjny

Extra 10 PLN w SuperBet za każdego gola w meczu 3. kolejki Ekstraklasy

superbet sierpine 2021 logo

superbet sierpine 2021 logo

Załóż konto w Superbet w dniach 5.08-6.08.2021 roku i wnieś swój pierwszy zakład przedmeczowy za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek ekstraklasy z regularnej oferty organizatora promocji (1, X, lub 2 ), a otrzymasz ekstra 10 PLN, za każdą bramkę strzeloną w spotkaniach ESA i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecze zakończą się wynikiem 5:0, 2:3, 1:0 gracz otrzyma za każdego gola 10 PLN, czyli w tym przypadku 110 PLN w bonusie. To nie wszystko! Na start otrzymujesz bonus 50 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz Cashback do 500 zł.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Warunki przyznania bonusu Extra 10 PLN:

 1. W celu otrzymania bonusu Extra 10 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 05.08, a 06.08.2021 roku.
 2. Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na dowolny mecz 3. kolejki Ekstraklasy, rozgrywany w okresie trwania promocji. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
 3. Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w zawody.
 4. Do otrzymania bonusu kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i akumulowane. Warunkiem jest jednak, aby na kuponie akumulowanym, każda z selekcji była wybrana z regularnej oferty Ekstraklasy, w okresie trwania promocji.
 5. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu. Z promocji wykluczone są także kupony zawarte przy użyciu oferty Super Kursy.
 6. Kwota bonusu wynosi 10 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w zawodach i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecze zakończą się wynikiem 5:0, 2:3, 1:0 gracz otrzyma za każdego gola 10 PLN, czyli w tym przypadku 110 PLN w bonusie.
 7. Bonus Extra 10 PLN zostanie aktywowany do 72 godzin od zakończenia promocji.
 8. Bonus Extra 10 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 9. Jeżeli jakikolwiek mecz, zostanie odwołany, lub przełożony na inny dzień, nie będzie się zaliczał do tej promocji.
 10. Gracz może skorzystać z bonusu Extra 10 PLN roku tylko raz.
 11. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady obrotu bonusem Extra 10 PLN:

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 10 PLN.
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Extra 10 PLN. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Extra 10 PLN nie zostaną aktywowane.
 3. Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra 10 PLN zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 4. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu bonusem Extra 10 PLN, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 5. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach bonusu Extra 10 PLN będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 6. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Extra 10 PLN na osobę trzecią.
 7. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty bonusu Extra 10 PLN. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.
 8. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
 9. Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania bonusu Extra 10 PLN, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
 10. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 11. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
 15. Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 16. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest bonus Extra 10 PLN.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Extra 10 PLN środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 19. Jeżeli okres trwania Promocji Extra 10 PLN upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Extra 10 PLN Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Gracz może anulować bonus Extra 10 PLN kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus Extra 10 PLN oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Extra 10 PLN tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
 24. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024