Silesion.PL

serwis informacyjny

Stawowy vs Martínek. Polsko-czeskie starcie wagi ciężkiej na gali KSW 71

Stawowy vs Martinek. Polsko czeskie starcie wagi ciezkiej na gali KSW 71

Stawowy vs Martinek. Polsko czeskie starcie wagi ciezkiej na gali KSW 71

Mocne zderzenie w wadze ciężkiej szykowane jest na galę KSW 71 w Toruniu. Młody wilk polskiego MMA, Filip „Czołg” Stawowy (9-2, 8 KO), zmierzy się 18 czerwca z czeskim specjalistą od nokautów, Michalem „Czarnobrodym” Martínkiem (9-3, 6 KO, 1 Sub). Dla obu zawodników będzie to debiut w okrągłej klatce KSW. Bilety na galę KSW 71 w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Filip Stawowy do zawodowego świata MMA wkroczył z przytupem w roku 2017 i szybko zanotował dwie wygrane przez nokaut. Do dziś zebrał na swoim koncie osiem takich zwycięstw, z czego 4 zdobył już w pierwszej rundzie. 25-letni „Czołg” z Murowanej Gośliny ostatnie 5 pojedynków stoczył na galach Babilon MMA. Pod koniec zeszłego roku rozbił przed czasem Marcina Sianosa.

Michal Martínek to były mistrz wagi ciężkiej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. W ostatnich latach boje toczył pod banderą marki ACA. Miał też okazję wystąpić na gali z popularnego cyklu Dana White’s Contender Series. Martínek specjalizuje się w szybkich nokautach. Do tej pory 6 razy wygrał walki w taki właśnie sposób, z czego 4 raz już w pierwszej rundzie.

Karta walk KSW 71

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej| KSW Lightweight Championship Bout

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024