Silesion.PL

serwis informacyjny

Stawiaj na naszych BEZ RYZYKA poczas Mistrzostw Europy U21

Po Mistrzostwach Świata do lat 20 przyszedł czas na zmagania w Mistrzostwach Europy U21. Nasza reprezentacja trafiła do bardzo mocnej grupy z Hiszpanią, Włochami oraz Belgią. Pierwszy mecz przyjdzie nam stoczyć z tymi ostatnimi i na to spotkanie bukmacher przygotował specjalną promocję.

Tylko w zakładach bukmacherskich forBET zagracie na zwycięstwo Polski BEZ RYZYKA! Wystarczy zagrać kupon (singiel), na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w meczu z Belgią. Jeżeli Polska nie wygra, otrzymacie zwrot stawki w postaci bonusu!

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 13.06.19, od godz. 14:00 do 16.06.19, do godz. 18:30.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w meczu z Belgią na Mistrzostwach Europy U21.

6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy Polska nie wygra z Belgią.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 17.06.19 do godz. 16:00

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024