Silesion.PL

serwis informacyjny

Serial fantasy na podstawie książek „A Raven’s Shadow” (Cień Kruka)

BCDF Pictures nabyło prawa do serii książek fantasy „ Raven’s Shadow ” Anthony’ego Ryana Penguin Random House , którą wytwórnia planuje zaadaptować na serial telewizyjny. Joseph Muszyński (Peace, Love & nieporozumienie ) adaptuje pierwszą powieść z serii Blood Song, która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie, a producentami wykonawczymi są Claude Dal Farra, Brice Dal Farra, Brian Keady i Ryan.

Krwawa piosenka (Blood Song) opowiada historię Vaelina Al Sorny, który w wieku 10 lat został pozostawiony przez ojca przy żelaznej bramie Szóstego Zakonu, aby był szkolony i stwardniał do surowego, celibatu i niebezpiecznego życia wojownika Wiary. Ojciec Vaelina był Władcą Bitwy króla Janusa, władcy zjednoczonego królestwa. Porzucony, Vaelin został pozbawiony swojego pierworodztwa, a jego wściekłość wzrosła. Jego cenne wspomnienia o matce są wkrótce kwestionowane przez to, czego uczy się w Zakonie. Ale jedna prawda obezwładnia resztę: Vaelin Al Sorna jest przeznaczony na przyszłość, której jeszcze nie zrozumiał, taką, która zmieni świat.

Jestem bardzo podekscytowany perspektywą mojej pracy na ekranie i jestem zachwycony, że fani serii Raven’s Shadow mogą wreszcie otrzymać adaptację, o którą prosiło wielu. Joseph Muszyński opracował wspaniały scenariusz pilotażowy, który oddaje sprawiedliwość historii i w pełni oddaje ducha książek – powiedział Ryan.

Raven’s Shadow znalazł się na wielu listach „najlepszych” książek w 2012 roku. Kontynuacje, Tower Lord i Queen of Fire, były zarówno bestsellerami New York Times, jak i bestsellerami międzynarodowymi.

Kilka opracowywanych projektów BCDF: jeden z bestsellerów New York Times, The Language of Flowers, w którym występują Nick Robinson i Kiersey Clemons; Bestseller New York Times The Storied Life AJ Fikry, USA Bestseller Today The Hating Game z udziałem Lucy Hale i Robbie Amell; oraz globalna nadprzyrodzona seria romansów Hush, Hush oraz Alexandra Daddario Can You Keep a Secret? został wydany w zeszłym miesiącu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023