Silesion.PL

serwis informacyjny

Samociuk vs Bradarić. Bój wagi ciężkiej dodany do karty KSW 76

Samociuk vs Bradaric. Boj wagi ciezkiej dodany do karty KSW 76

Samociuk vs Bradaric. Boj wagi ciezkiej dodany do karty KSW 76

Pojedynek w królewskiej kategorii wagowej będzie walką otwarcia gali KSW 7612 listopada publiczność zgromadzoną w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim rozgrzeje starcie przedstawiciela młodszego pokolenia wagi ciężkiej w Polsce, Marka Samociuka (4-2, 2 KO), z lubiącym szybko nokautować rywali, Filipem Bradariciem (5-4, 5 KO). Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Marek Samociuk ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Samociuk walczył w maju tego roku na gali KSW 70.

Filip Bradarić zadebiutował w KSW w lipcu roku 2021. Wszedł wówczas w zastępstwie na zaledwie dzień przed galą do walki z jednym z najlepszych polskich kickboxerów, Tomaszem Sararą i musiał uznać jego wyższość w klatce. Chorwat trenujący w Niemczech wszystkie swoje dotychczasowe wygrane zdobył przed czasem i we wszystkich walkach dokonał tego ciosami już w pierwszej rundzie. Przed wejściem do KSW Filip występował głównie w Niemczech, ale też w Austrii.

Karta walk KSW 76

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024