Silesion.PL

serwis informacyjny

Samociuk vs Bradarić. Bój wagi ciężkiej dodany do karty KSW 76

Pojedynek w królewskiej kategorii wagowej będzie walką otwarcia gali KSW 7612 listopada publiczność zgromadzoną w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim rozgrzeje starcie przedstawiciela młodszego pokolenia wagi ciężkiej w Polsce, Marka Samociuka (4-2, 2 KO), z lubiącym szybko nokautować rywali, Filipem Bradariciem (5-4, 5 KO). Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Marek Samociuk ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Samociuk walczył w maju tego roku na gali KSW 70.

Filip Bradarić zadebiutował w KSW w lipcu roku 2021. Wszedł wówczas w zastępstwie na zaledwie dzień przed galą do walki z jednym z najlepszych polskich kickboxerów, Tomaszem Sararą i musiał uznać jego wyższość w klatce. Chorwat trenujący w Niemczech wszystkie swoje dotychczasowe wygrane zdobył przed czasem i we wszystkich walkach dokonał tego ciosami już w pierwszej rundzie. Przed wejściem do KSW Filip występował głównie w Niemczech, ale też w Austrii.

Karta walk KSW 76

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x