Silesion.PL

serwis informacyjny

Rustykalny smak w menu Caffe MOYA – zapiekanka wiejska

Macie ochotę na swojską przekąskę? Jeżeli tak, z pewnością przypadnie Wam do gustu pyszna kiełbaska, aromatyczny boczek i chrupiąca cebulka. Wszystko to znajdziecie w nowej zapiekance wiejskiej, dostępnej w koncepcie gastronomicznym Caffe MOYA. 

Pyszna i sycąca przekąska zostanie z klientami sieci stacji paliw MOYA na stałe – w ramach standardowego menu Caffe MOYA. Sycące i chrupiące zapiekanki z pysznym, ciągnącym się serem to typowo polski odpowiednik szybkich i zawsze dostępnych przekąsek, którego początki sięgają lat 70. XX w. W Caffe MOYA występują w kilku wersjach smakowych, m.in. z kurczakiem, pieczarkami, z serem wędzonym i bekonem. Teraz dla klientów stacji MOYA dostępny jest kolejny wariant – z kiełbasą, boczkiem i cebulą. 

Koncept gastronomiczny Caffe MOYA jest obecny na niemal wszystkich stacjach paliw sieci MOYA. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. Podstawą konceptu jest osiem rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu oraz wybór produktów gastronomii podstawowej: hot-dogów, zapiekanek, kanapek i ciastek.

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024