Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozliczona asysta Lewego na zielono i mega wygrane typerów BETFAN

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Zdarzenia z asystą Roberta Lewandowskiego, które znalazły się na kuponach typerów w zakładach bukmacherskich BETFAN, zostały rozliczone jako wygrane. Zobacz 2 gole Lewandowskiego w meczu Real Sociedad – FC Barcelona. Choć La Liga oficjalnie nie zaliczyła ostatniego podania Polakowi, Betfan postanowił pójść patriotyczną ścieżką, co pozwoliło wielu graczom na odnotowanie wygranej.

Zakończony weekend to kilka naprawdę okazałych triumfów typerów w Betfan, którzy niewątpliwie poszli na całość.

Stawki kuponów były bardzo okazałe, ale jeszcze okazalsze okazały się wygrane, które są już na kontach autorów kuponów.

Przypominamy raz jeszcze o promocji dla nowych klientów, o której mozna przeczytać w artykule “Kolejna wtopa United? Zgarnij 50 zł freebetu za każdego gola Liverpoolu“. W skrócie: dziś nowi klienci zakładów BETFAN mogą odebrać aż 50 zł freebetu za każdego gola Liverpoolu w meczu przeciwko Manchesterowi United. Forma “Czerwonych Diabłów” zdecydowanie nie powala, dlatego liczymy na kanonadę w wykonaniu ekipy z Anfield z efektem w postaci obfitych sum na kontach graczy.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author