Silesion.PL

serwis informacyjny

Rekord Guinnessa w Arenie Gliwice. Fitnessowe wyzwanie Piotra Lerskiego

Piotr Lerski

Piotr Lerski

To będzie pierwsza próba pobicia rekordu Guinnessa w Arenie Gliwice. Piotr Lerski z arenowego studia tańca 3 Arte zmierzy się 3 kwietnia z fitnessowym wyzwaniem.

Jeśli zawsze zastanawialiście się jak wyglądają próby tanecznego bicia rekordu Guinnessa – datę 3 kwietnia koniecznie zapiszcie w swoich kalendarzach. Piotr Lerski ze studia KS 3arte Arena Gliwice i świetny instruktor tańca podjął się niezwykłego wyzwania. Co nas czeka? Pot, olbrzymie emocje i… chest to ground burpees. Fitnessowym wyjadaczom włos staje dęba na dźwięk samej nazwy, a dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie poznali zabójczej mocy „krokodylków”– spieszymy z wyjaśnieniem.

SPRINT BURPEES

Na czym polega wyzwanie? Piotr zawalczy w kategorii Sprint Burpees, co oznacza, że musi wykonać 68 powtórzeń w ciągu 3 minut, by pobić obowiązujący rekord Kanadyjczyka. ‘Burpeesy to układ kilku ruchów, które w połączeniu mogą być świetnym treningiem ogólnorozwojowym, choć dziś są nieco częściej wykorzystane jako element treningu interwałowego.” – tłumaczy Piotr – “Zaczynamy od przysiadu, przechodzimy do deski, by następnie wykonać pompkę i na koniec dynamicznie wyskakujemy w górę. Całość musi być bardzo płynna i wykonana poprawnie technicznie.

MOC KIBICOWANIA

Merytoryczną ocenę techniki Piotra pozostawimy zawodowym sędziom, którzy odwiedzą Arenę Gliwice już 3 kwietnia o 13:30, by zweryfikować czy Piotr naprawdę jest w stanie pobić rekord. Wyzwanie jest spore i już nie możemy się doczekać wspólnego kibicowania. Postępy w przygotowaniach Piotra możecie obserwować na mediach społecznościowych KS 3arte Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024