Silesion.PL

serwis informacyjny

Rafał Makowski przechodzi ze Śląska Wrocław do Kisvarda FC

Pomocnik Śląska Wrocław, Rafał Makowski, na zasadzie definitywnego transferu gotówkowego przenosi się do węgierskiego klubu Kisvarda FC.

Urodzony w Warszawie zawodnik dołączył do zespołu WKS-u przed startem rozgrywek 2020/21 z I-ligowego wówczas Radomiaka Radom. Makowski zadebiutował 16 sierpnia 2020 roku i przez 1,5 sezonu uzbierał na swoim koncie 31 występów w trójkolorowych barwach. W bieżących rozgrywkach zagrał we wszystkich sześciu spotkaniach UEFA Conference League oraz 13 meczach PKO Ekstraklasy, zdobywając jedną bramkę i dwie asysty. W Śląsku Rafał Makowski występował zwykle w środku pola lub na pozycji numer “10”.

Pomocnik opuszcza Wrocław i przenosi się do zespołu Kisvarda FC, aktualnego wicelidera ligi węgierskiej. Śląsk zagwarantował sobie procent od ewentualnego kolejnego transferu tego zawodnika.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).