Silesion.PL

serwis informacyjny

Rafał Makowski przechodzi ze Śląska Wrocław do Kisvarda FC

Slask Wroclaw stadion

Slask Wroclaw stadion

Pomocnik Śląska Wrocław, Rafał Makowski, na zasadzie definitywnego transferu gotówkowego przenosi się do węgierskiego klubu Kisvarda FC.

Urodzony w Warszawie zawodnik dołączył do zespołu WKS-u przed startem rozgrywek 2020/21 z I-ligowego wówczas Radomiaka Radom. Makowski zadebiutował 16 sierpnia 2020 roku i przez 1,5 sezonu uzbierał na swoim koncie 31 występów w trójkolorowych barwach. W bieżących rozgrywkach zagrał we wszystkich sześciu spotkaniach UEFA Conference League oraz 13 meczach PKO Ekstraklasy, zdobywając jedną bramkę i dwie asysty. W Śląsku Rafał Makowski występował zwykle w środku pola lub na pozycji numer “10”.

Pomocnik opuszcza Wrocław i przenosi się do zespołu Kisvarda FC, aktualnego wicelidera ligi węgierskiej. Śląsk zagwarantował sobie procent od ewentualnego kolejnego transferu tego zawodnika.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author