Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed 31. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Pora na pluszaki

teddy bear toss Przed 31. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Pora na pluszaki

teddy bear toss Przed 31. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Pora na pluszaki

Po emocjach związanych z meczami reprezentacji Polski, powracamy do rywalizacji w Polskiej Hokej Lidze. Na Stadionie Zimowym gospodarze ponownie organizują cieszącą się dużą popularnością akcję Teddy Bear Toss. GKS Tychy apeluje do kibiców o przyniesienie maskotek, które po pierwszej bramce, strzelonej przez miejscowych hokeistów,  zostaną wrzucone na taflę. Ciekawie będzie również na innych lodowiskach. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.

W minionym tygodniu grały nasze reprezentacje. Kadra Narodowa Seniorów bardzo dobrze spisała się we Francji, gdzie pokonała w Turnieju Trzech Narodów Francję 7:4 oraz wcześniej zwyciężyła w sparingu z Ukrainą 4:3. Na lodowisku w Bytomiu odbyły się IIHF Mistrzostwa Świata U20 Dywizji IB. Reprezentacja Juniorów U20 wygrała dwa mecze i uplasowała się na 4. miejscu.

Na Stadionie Zimowym gospodarze znowu organizują cieszącą się popularnością akcję Teddy Bear Toss. GKS Tychy apeluje do kibiców o przyniesienie maskotek, które po pierwszej bramce, strzelonej przez miejscowych hokeistów,  zostaną wrzucone na taflę  oraz następnie przekazane do domów dziecka. To będzie dziewiąta edycja akcji Teddy Bear Toss. Do tej pory zebrano 15 464 pluszaków. Miejscowi hokeiści zagrają również w specjalnych koszulkach. Fani pięciokrotnych Mistrzów Polski będą mogli je zakupić w dwóch punktach na Stadionie Zimowym oraz dzień później w sklepie klubowym. W tym sezonie w trzech dotychczasowych meczach tyszan z GKS Katowice, lepsi byli tyszanie, którzy wygrali dwa spotkania.

W Jastrzębiu-Zdroju gospodarze zagrają z liderem Re-Plast Unią Oświęcim. Jak ostatnio spisywały się obie drużyny? W niedzielę, 11 grudnia jastrzębianie pokonali na wyjeździe Zagłębie 4:3 po serii rzutów karnych. Z kolei Unia po bardzo dobrym spotkaniu 6 grudnia pokonała GKS Katowice 3:2 po dogrywce.

W trzecim wtorkowym spotkaniu Comarch Cracovia zagra z Tauronem Podhale Nowy Targ. Pasy obecnie plasują się na drugim miejscu, mając na koncie 58 punktów. Szarotki zajmują ostatnią pozycję w tabeli z 10 punktami.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.

Czwarty mecz 31. kolejki pomiędzy KH Energa Toruń a Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się 10 stycznia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024