Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed 20. kolejką PHL. Mistrz Polski kontra lider

Przed 20. kolejka PHL. Mistrz Polski kontra lider

Przed 20. kolejka PHL. Mistrz Polski kontra lider

Po przerwie reprezentacyjnej hokeiści Polskiej Hokej Ligi powracają do rywalizacji. Na początek 20. kolejki we wtorek, 15 listopada mecz GKS Katowice z Re-Plast Unią Oświęcim, czyli starcie mistrza Polski z liderem rozgrywek.

Miniony tydzień był udany dla naszej reprezentacji, która pewnie wygrała Baltic Challenge Cup. W litewskim Kownie Biało-Czerwoni pokonali kolejno Litwę 4:2, Łotwę B 9:0, Estonię 5:3 i z kompletem zwycięstw sięgnęli po Puchar Bałtyku.

Po przerwie reprezentacyjnej powraca Polska Hokej Liga. We wtorek o godz. 18:30 na lodowisku Satelita katowiczanie podejmą Unię. W tabeli drużyna z Oświęcimia ma punkt przewagi nad GieKSą. To będzie trzecie starcie obu drużyn w tym sezonie. W 2. kolejce w Oświęcimiu lepsi byli goście, którzy wygrali 4:1. W 11. kolejce, w meczu, który także odbył się na lodowisku przy ul. Chemików 4, Biało-niebiescy pokonali Ślązaków 6:2.

Trzy spotkania 20. kolejki odbędą się w środę. Pasy zmierzą się na wyjeździe z drużyną z Sanoka. Comarch Cracovia ma na koncie sześć zwycięstw z rzędu. Tyszanie zagrają na lodowisku w Sosnowcu i są faworytem tej konfrontacji, bo już dwukrotnie w obecnym sezonie ogrywali Zagłębie. JKH GKS Jastrzębie czeka starcie z Tauron Podhale Nowy Targ

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024