Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy połączenie polsko-niemieckie jest możliwe? W muzyce oczywiście! Daria – Love Blind

Dziś odbyła się premiera nowej piosenki Darii pt. “Love Blind”.

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możecie kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele.

Jej ambicja sięga jednak daleko poza Polskę – dzięki social media jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie “Pelican Songs”, jej producenci stoją za artystami takimi jak Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor.

Początkowo Daria śpiewała operowo lecz wyjechała na studia wokalne do Londynu uczyć się śpiewu w stylu jej idoli: Jessie J czy Adele. Tam też przez kilka lat stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie muzycznym występując na licznych scenach śpiewając piosenki swojego autorstwa.

Dziś, tj. w piątek 26 marca światło dzienne ujrzała piosenka “Love blind”.Jak sama mówi:
“Pisząc ją chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu; romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz.  Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo (“blind”) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń.

W piosence pojawia się fraza “You don’t even have to call me baby” ( “Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem”) i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku: wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby.
W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem; dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia by tylko doświadczyć uczucia bliskości.
Stąd też pojawiła się fraza “Love-blind”; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.”

Tekst piosenki DARIA: LOVE BLIND

What’s on your mind
hard to see
Won’t you let me inside?
I wanna dive into your ocean
We can hide
I am not afraid of the emotion
Do what you like
Talk to me
What’s on your mind

Baby i don’t mind
Cos i like fly
It’s jus you and i
I will always go blind
I just wanna know
All the secrets of your crazy mind

Seven weeks
You by my side
I don’t know the reason why?
You only call me in high
To tell me i am just so fine
Talk to me
What’s on your mind

Baby i don’t mind
Cos i like fly
It’s jus you and i
I will always go blind
I just wanna know
All the secrets of your crazy mind

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024