Silesion.PL

serwis informacyjny

BeGreen sponsorem głównym Warty Poznań

Poznańska firma BeGreen, działająca w branży odnawialnych źródeł energii, została sponsorem głównym Warty Poznań S.A. Umowę podpisano do końca sezonu 2022/23, a już w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze piłkarze „Zielonych” zagrają z reklamą BeGreen na koszulkach.

Od ponad roku zawodnicy Warty Poznań reklamują na froncie koszulek meczowych sponsora strategicznego Klubu, TOTALbet. Teraz do firmy z branży bukmacherskiej dołącza BeGreen, nowy sponsor główny najstarszego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski. Logotyp BeGreen również będzie umieszczony na przodzie koszulek, które podczas meczów mają na sobie zawodnicy Warty Poznań.

To jedno ze świadczeń, które wynika z zawartej właśnie umowy. Przedstawiciel branży energii odnawialnych i Warta Poznań będą współpracowały co najmniej przez najbliższe ponad 2 lata – do końca sezonu 2022/23.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że zostaliśmy sponsorem głównym Klubu. Zarówno my jak i Warta Poznań jesteśmy „Zieloni”, wierzymy, że po prostu warto być „Zielonym”. Wraz z Wartą wchodzimy do biznesowej ekstraklasy. Liczymy na to, że to początek długiej i owocnej dla obu stron współpracy – mówi Piotr Lesiński, prezes BeGreen.

BeGreen to nowa marka na rozwijającym się rynku. Zajmuje się m.in. sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych, ładowarek samochodowych, magazynów energii i pomp ciepła. Stawia na jakość produktów i usług, a jej misją jest dbanie o środowisko naturalne.

Dla Klubu to radosna wiadomość, że dołącza do nas partner, którego profil działalności jest spójny z naszym wizerunkiem. Współpraca z firmami zaangażowanymi w kwestie ekologii to realizacja naszego planu rozwoju. Wierzymy w to, że zaangażowanie się BeGreen we współpracę z Wartą Poznań przyniesie naszemu sponsorowi konkretne korzyści biznesowe. Zrobimy wszystko, żeby tak było, zarówno na boisku, jak i poza boiskiem – zapewnia Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A.

Zbigniew Zabadeusz, członek zarządu BeGreen podkreśla, że od początku rozmów z Wartą Poznań dało się zauważyć, że obie strony myślą długofalowo: – To dla nas ważny aspekt. Jesteśmy firmą z Poznania, więc zaangażowanie się w lokalny klub również miało dla nas duże znaczenie. Cieszymy się bardzo, że podpisaliśmy umowę z Klubem, która przywiązuje wagę do wartości ekologicznych, tak jak BeGreen.

We wrześniu ubiegłego roku ogłosiliśmy „Plan Rozwoju 2020-23” – przypomina Bartosz Wolny, wiceprezes Warty Poznań S.A. – W tym planie powiedzieliśmy, jacy chcemy być. A chcemy być blisko lokalnej społeczności i blisko lokalnego biznesu, więc nie bez znaczenia jest dla nas fakt, iż nasz nowy partner jest właśnie z Poznania. Podpisanie umowy z firmą BeGreen to ważny moment również z innego względu. Nowy sponsor Warty Poznań reprezentuje branżę energii odnawialnej, a ta dziedzina wpisuje się w nasz pomysł na klub. BeGreen, witamy w Zielonej Rodzinie!

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author