Silesion.PL

serwis informacyjny

Prezydent Krupa: żenujący materiał TVP o Załężu

Prezydent Katowice Marcin Krupa fot. screenshot Facebook

Prezydent Katowice Marcin Krupa fot. screenshot Facebook

W niedziele 24 października o godz. 22.30 wyemitowano na antenie TVP3 Opole reportażpt. “Mroczne Dzielnice – Załęże”. Na reportaż zareagował prezydent Katowic Marcin Krupa który nazwał materiał manipulacją. Przedstawiamy opublikowany przez prezydenta Katowic na swoim oficjalnym profilu oświadczenie.

– Załęże jest tu pokazane jako jedna, wielka patologia, z czym nie możemy się absolutnie zgodzić. Ta manipulacja, którą stworzyła TVP, to przede wszystkim wielka krzywda dla nas, jako mieszkańców naszego miasta. Obiecuję, że jako prezydent podejmę wszelkie kroki prawne, aby wyprostować tę informację – powiedział prezydent Katowic Marcin Krupa.

– Utworzenie takiego obrazu dzielnicy jest ŻENUJĄCĄ MANIPULACJĄ, która krzywdzi PRZEDE WSZYSTKIM MIESZKAŃCÓW, którzy od wielu lat wspólnie z miastem ciężko pracują, by pokazać, że stereotypy o tej dzielnicy nie są prawdziwe – czytamy pod materiałem video prezydenta Katowic.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023