Silesion.PL

serwis informacyjny

Powrót Ekstraklasy. 30 za 30 – bonus za pierwszy depozyt

15. kolejka PKO Ekstraklasa:

piątek, 29 stycznia:
18:00 Zagłębie Lubin – Wisła Płock
20:30 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin

sobota, 30 stycznia:
15:00 Warta Poznań – Cracovia

17:30 Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

20:00 Górnik Zabrze – Lech Poznań

niedziela, 31 stycznia:
15:00 Wisła Kraków – Piast Gliwice

17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa

poniedziałek, 1 lutego:
18:00 Stal Mielec – Śląsk Wrocław

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek, sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji 30 za 30:

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 29-31.01.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 29.01.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

  • Zrób w dniach 29-31.01.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

Pełna rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego? W Fortunie to możliwe. Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową bukmacher Fortuna wdrożył usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

W związku z wymogami prawnymi pełna weryfikacja konta w Fortunie do tej pory możliwa była tylko po przesłaniu skanów dowodu osobistego przez gracza i ich weryfikacji przez naszych pracowników. Teraz proces ten może przebiegać w sposób błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany.

Klienci banków PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS chcąc zmienić status swojego konta w Fortunie z tymczasowego na pełne mogą wybrać weryfikacje przez system mojeID. Przeczytaj więcej na ten temat w tym artykule: mojeID – rejestracja bez przesyłania skanów dowodu w zakładach bukmacherskich

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024