Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska-Albania. Reprezentacja Polski kobiet zagra na Stadionie Miejskim w Tychach

stadion kibice boisko

stadion kibice boisko

To będzie wielkie piłkarskie święto. 26 października o godzinie 19:45 na Stadionie Miejskim w Tychach zostanie rozegrany mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. Na murawie wystąpią kobiece reprezentacje Polski i Albanii. Już teraz kibice mogą kupować bilety. Wejściówki są dostępne za pośrednictwem strony bilety.gkstychy.info w cenach 5 zł (ulgowy) i 10 zł normalny. Kasy Stadionu Miejskiego będą otwarte tylko i wyłącznie w dniu meczu.

Stadion Miejski w Tychach już po raz trzeci będzie gościł reprezentację Polski. Sześć lat temu Biało-Czerwone pokonały Słowację 2-0, a spotkanie na stałe zapisało się na kartach kobiecego futbolu. Mecz oglądało ponad sześć tysięcy kibiców i na ten moment był to najlepszy wynik w historii pod względem frekwencji.

Kolejne spotkanie zostało rozegrane w kwietniu 2016 roku. Polki bezbramkowo zremisowały z reprezentację Danii, a mecz oglądało ponad pięć tysięcy widzów.

We wrześniowych dwóch starciach, inaugurujących zmagania w kwalifikacjach do mundialu, podopieczne Niny Patalon wywalczyły cztery punkty, po remisie z Belgią w Gdańsku 1:1 i zwycięstwie w Erywaniu 1:0 z Armenią. 

Reprezentacja Polski zajmują aktualnie trzecie miejsce w grupie F za Norwegią i Belgią, a przed Kosowem, Albanią i Armenią. Bezpośrednio do finałów mistrzostw świata, które odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii, awansuje tylko zwycięzca grupy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023