Silesion.PL

serwis informacyjny

Ustrzel Freebet z Neymarem i Messim w Fuksiarz

Ustrzel Freebet z Neymarem i Messim w Fuksiarz

Ustrzel Freebet z Neymarem i Messim w Fuksiarz

Reprezentacje z Ameryki Południowej walczą o mundial. Brazylia i Argentyna przewodzą w tabeli kwalifikacji do MŚ 2022. Obie ekipy mają wyśmienitych strzelców w postaci Leo Messiego i Neymara. Czy wybitni piłkarze znów znajdą drogę do bramki w meczach 12. kolejki eliminacji do mundialu? Postaw w legalnych zakładach bukmacherskich FUKSIARZ na gole zawodników i zgarnij freebet!

Najważniejsze info o promocji: 

– warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie w Fuksiarz 2 określonych zakładów na kuponie, czyli: 1. Messi strzeli gola i 2. Neymar strzeli gola. czyli kupon musi zawierać min. te dwa zdarzenia ale ilość zdarzeń nie jest ograniczona. jedyną wytyczną jest dodanie tych konkretnych dwóch zakładów
– wymagana stawka min. zakładu to 50 zł
– zakłady live nie będą bran pod uwagę, tylko przedmeczowe – freebety przyznajemy niezależnie od tego czy kupon wszedł czy nie

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author