Silesion.PL

serwis informacyjny

Piękny gest Bartka Kapustki i Michała Karbownika

Dominik z dziecięcej drużyny Legia Amp Futbol marzył, by dostać koszulkę Artura Boruca. Michał Karbownik i Bartosz Kapustka dowiedzieli się o tym marzeniu i natychmiast postanowili je spełnić! To jest prawdziwa magia świąt!Legia Warszawa w ścisłej współpracy z sekcją Legia Junoir AMP Futbol, Fundacją Równym Krokiem, Migam.org realizują bożonarodzeniową akcję SuperMistrzowie. W ramach projektu Klub spełnia marzenia dzieci z niepełnosprawnościami (przede wszystkim ruchowych), które są obdarowywane wyjątkowymi prezentami związanymi z ich idolami i zainteresowaniami. W akcję zaangażowani są piłkarze Mistrzów Polski, zawodnicy innych sekcji, a także przyjaciele Klubu. 
Ważnym odbiorcą akcji są także rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, którzy jak wynika z doświadczeń osób zaangażowanych w legijny AMP Futbol, często nadmiernie obawiają się ryzyk związanych uprawianiem sportu przez ich dzieci. Obawy rodziców, mają częściej podłoże psychologiczne, niż medyczne, dlatego ta wyjątkowa akcja ma pokazać, że społeczeństwo i rodzice działając wspólnie mają możliwość, by przełamywać własne bariery mentalne, aby umożliwić dzieciom realizację ich marzeń i rozwój społeczny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024