Silesion.PL

serwis informacyjny

PGE Skra otwiera konto na TikToku! Jako pierwsza w Polsce!

To kolejny kanał społecznościowy, na którym będzie można śledzić PGE Skrę. Tym razem bełchatowski klub, jako pierwszy siatkarski w Polsce, otwiera konto na TikToku!

TikTok jest już doskonale znany wśród internautów. Na czym polega? Chodzi o publikowanie krótkich filmów (maksymalnie 15 sekund) z odpowiednim załącznikiem muzycznym – tak, by zbliżyć go do teledysków muzycznych.

Aplikacja jest dostępna w ponad 75 wersjach językowych, a korzystać z niej można w 150 krajach na świecie. W czerwcu 2018 korzystało z niej ponad 500 milionów użytkowników.

“TikTok to globalna społeczność wideo. Ułatwiamy oglądanie niesamowitych krótkich filmików. Możesz też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Urozmaicaj swoje filmy dzięki filtrom efektów specjalnych, zabawnym naklejkom i wielu innym funkcjom. Życie biegnie szybko, więc niech każda sekunda się liczy” – czytamy w oficjalnym opisie aplikacji.

PGE Skra chce podążać za wszelkimi trendami, również w internecie, dlatego rozszerzamy działalność także o aplikację TikTok. Mam nadzieję, że dzięki temu pozyskamy kolejnych odbiorców i w taki sposób utrzymamy zainteresowanie naszym klubem – mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Aby korzystać z aplikacji, należy pobrać ją w urządzeniach mobilnych poprzez App Store, Google Play bądź Amazon AppStore.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024