Silesion.PL

serwis informacyjny

ORLEN Głównym Partnerem hokejowej reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Nottingham

ORLEN Glownym Partnerem hokejowej reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Swiata w Nottingham

ORLEN Glownym Partnerem hokejowej reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Swiata w Nottingham

ORLEN będzie Głównym Partnerem Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Dywizji IA, które odbywają się w terminie 29 kwietnia – 5 maja. Współpraca obejmuje również partnerstwo podczas dwóch meczów przygotowawczych z Węgrami.

Dla Biało-Czerwonych 2023 IIHF Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji IA, to jeden z najważniejszych turniejów ostatnich dekad. Drużyna prowadzona przez Roberta Kalabera po 22 latach ma szansę awansu do Elity. Szansa jest duża, bo wszyscy rywale są w zasięgu Polaków, a awans zyska nie jedna, a dwie najlepsze reprezentacje. 

Głównym Partnerem Biało-Czerwonych podczas zawodów w Wielkiej Brytanii będzie ORLEN. W ramach współpracy logo ORLEN będzie eksponowane na bluzach zawodników oraz na bandach areny na której rozegrane zostaną spotkania. Współpraca polskiego koncernu multienergetycznego z hokejową reprezentacją obejmuje również dwa spotkania z Węgrami przygotowujące drużynę do turnieju mistrzowskiego. Pierwszy mecz odbędzie się 20 kwietnia w Tychach, a drugi 21 kwietnia w Bytomiu. Wszystkie spotkania Polaków będą transmitowane na żywo w kanale TVP Sport. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024