Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy pakiet na start w BETFAN – 600 zł bez ryzyka, mnożnik Pudziana i darmowe zakłady

Czas na jesienne zmiany! Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla Graczy „Pakiet na start” w nowej, odświeżonej formie. 

BetFan zdecydował się nie tylko podwyższyć wartość Zakładu bez ryzyka, ale również przedłużyć jego ważność do trzech pierwszych wpłat. Teraz nowi Gracze będą mogli odebrać w BETFAN na start sześciokrotność dotychczasowej wartości – w sumie aż 600 zł. Do tego BETFAN dokłada coś czego nie było wcześniej, czyli 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na Gry, Esport i Sport oraz mnożnik Pudziana. Wszystkie te profity obowiązują przy pierwszych trzech wpłatach. Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym Legalny600 Szczegóły poniżej: 

Nowy „Pakiet na start” dostępny od poniedziałku, 19.10.2020 r.: 

  1. Zakład bez ryzyka do 600 zł (przedtem standardowo do 100 zł)

Otwórz konto, a Twój pierwszy kupon będzie “Zakładem bez ryzyka”. Jeżeli wygrasz, otrzymasz swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon nie wejdzie, BetFan zwraca wkład za kupon aż do 100 zł przy pierwszej wpłacie, do 200 zł przy drugiej i do 300 zł przy trzeciej. Łącznie możesz odebrać do 600 zł. 

Krok 1: Wpłacasz Min. wpłata to 20 zł.

Krok 2: Grasz. Zawierasz pierwszy zakład po wpłacie za min. 20 zł. Wygrywasz – GRATULACJE! Kasa jest na Twoim koncie!

Krok 3: Kupon nie wszedł? Betfan zwraca do 100 zł na saldo bonusowe

Aby przenieść środki z salda bonusowego należy 3-ktornie obrócić bonusem, grając kupon AKO o min. kursie 2.0 (min. 3 zdarzenia na kuponie)

Zakład bez ryzyka to – najprościej mówiąc – zakład, daje możliwość Graczowi typować dane zdarzenie do określonej kwoty bez żadnego ryzyka. W przypadku wygranej, wiadomo, ma on jeszcze więcej siana. W przypadku przegranej kasa wraca na konto.

  1. Mnożnik Pudziana 777 zł

Wpłać co najmniej 20 zł, a otrzymasz od tego bonus.

Aby uruchomić bonus trzeba jednokrotnie obrócić depozytem, grając kupon z ogólnym kursem równym co najmniej 2.0.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem grając kupony z co najmniej trzema wydarzeniami (kurs ogólny kuponu nie mniejszy niż 2.0).

Przy przenoszeniu środków BETFAN wygrane mnoży x10! Czyli jeśli przeniesiesz 100 zł, to na Twoim koncie głównym, z którego możesz wypłacić środki, znajdzie się 1 000 zł.

Przy kolejnych depozytach zmienia się minimalna wpłata (druga – 40 zł, trzecia – 100 zł). 

  1. DARMOWE ZAKŁADY

OTWÓRZ KONTO, a otrzymasz od BETFAN 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na GRY, ESPORT oraz SPORT. Wartość pojedynczego zakładu będzie równa 2 zł.

Po pierwszej wpłacie dostajesz 5 zakładów o wartości 2 zł każdego z nich na GRY. Przy nich kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Po drugiej wpłacie dostajesz 5 darmowych zakładów o tej samej wartości na ESPORT. Wówczas do promocji zaliczane są kupony z co najmniej 3 zdarzeniami po minimalnym kursie pojedynczego wydarzenia równym 1.35 (kurs ogólny kuponu niemniejszy niż 3.5).

Po trzeciej wpłacie dostajesz 5 darmowych zakładów na SPORT. W tym przypadku premiujemy kupony z co najmniej 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.35 każdego z nich (minimalny kurs kuponu – 5.0). 

Jak wygląda nowy pakiet na start w Betfanie?

Od dziś zakład bez ryzyka w Betfanie wynosi do 600 zł. Przedtem “NO RISK” wynosił standardowo do 100 zł.

Z jakim kodem zarejestrowac się w Betfanie?

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod rejestracyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Na czym polega Mnożnik Pudziana 777 zł?

Jeśli wpłacisz co najmniej 20 zł do Betfana, otrzymasz od tego bonus. Przy przenoszeniu środków BETFAN wygrane mnoży x10! Czyli jeśli przeniesiesz 100 zł, to na Twoim koncie głównym, z którego możesz wypłacić środki, znajdzie się 1 000 zł.

Czy Betfan oferuje darmowe zakłady?

Tak. OTWÓRZ KONTO, a otrzymasz od BETFAN 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na GRY, ESPORT oraz SPORT. Wartość pojedynczego zakładu będzie równa 2 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024