Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowości w zakładach bukmacherskich LV BET na początek 2021

Nowy rok, nowi my! Ostatnie tygodnie obfitowały w zmiany w LV BET – począwszy od nowości w wersji mobilnej i aplikacji, poprzez nieustannie rozszerzającą się ofertę streamingową, aż po odświeżenie szaty graficznej w mediach społecznościowych. Zmieniamy się dla naszych graczy!

Ostatni kwartał 2020 roku był dla nas okresem wzmożonej pracy, dlatego  z impetem wchodzimy w 2021 rok. W ostatnich kilku tygodniach mogliście zaobserwować sporo zmian, jakie zaszły w LV BET – zarówno w ofercie mobilnej, jak i desktopowej.

NOWY DESIGN STRONY MOBILNEJ I APLIKACJI

Dla LV BET najważniejsza jest wygoda graczy. Dlatego też nieustannie ulepszamy naszą stronę – zarówno pod względem oferty, jak i szaty graficznej. Nowy design jest spersonalizowany i dopasowany do użytkownika tak, by całość doświadczeń była jak najlepsza. Od niedawna znacznie skróciliśmy drogę do postawienia zakładu czy też znalezienia w serwisie określonych, najbardziej potrzebnych i najczęściej używanych funkcji.

POSZERZENIE OFERTY STREAMINGOWEJ

Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy na stronę LV BET możliwość oglądania streamów z wszelakich wydarzeń sportowych. Nieustannie poszerzamy ich ofertę – teraz w naszym serwisie gracze mogą oglądać m.in. wybrane mecze koszykówki, hokeja, piłki nożnej, ale także najważniejsze turnieje esportowe. To jednak nie koniec – w 2021 roku nasza oferta jeszcze się powiększy, ponieważ nawiązaliśmy współpracę z dużym dostawcą streamingowym.

ESPORT W APLIKACJI MOBILNEJ ORAZ NA MSITE

LV BET jest jednym z nielicznych bukmacherów na rynku tak mocno angażujących się w sport elektroniczny. Dlatego też zmieniamy się dla naszych esportowych graczy – funkcja typowania esportu oraz oglądania streamów z najważniejszych meczów i turniejów została wprowadzona także w wersji mobilnej stron oraz aplikacji, dzięki czemu obstawianie stało się jeszcze łatwiejsze.

RATE BOOST

Zwiększamy kursy w lokalach LV BET! Od grudnia w punktach stacjonarnych obowiązuje wyjątkowa promocja – postawienie konkretnych kuponów kombi składających się z minimum trzech zakładów premiujemy zwiększeniem całkowitego kursu kuponu. Łącznie możemy go podbić nawet do 75%! Rate boost wprowadzamy także okazjonalnie w promocjach na naszej stronie – ostatnio nasi klienci mogli skorzystać z tej opcji w obowiązującej promocji na mecze NBA i NHL.

ZBIJAMY PODATEK PO REJESTRACJI

Totalna nowość na rynku bukmacherskim i znakomity dodatek do pakietu powitalnego LV BET. Naszym graczom oferujemy możliwość nie płacenia podatku od stawki przez kolejne 14 dni po rejestracji. Wystarczy postawić zakład kombinacyjny zbudowany z min. 3 selekcji z kursem łącznym 2.40 lub wyższym, by skorzystać z tej oferty.

BLIK ONE CLICK

Dzięki tej opcji nasi gracze mogą płacić w serwisie LV BET metodą BLIK bez konieczności podawania kodu. Ten jest potrzebny jedynie przy pierwszej płatności – wówczas wystarczy podać kod i zapamiętać urządzenie, by za każdym kolejnym razem wpłacać pieniądze zaledwie trzema kliknięciami.

NOWY DESIGN NA SOCIAL MEDIA

Niezwykle ważną grupą, do której kierujemy naszą ofertę (i nie tylko), są użytkownicy serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Właśnie dla nich odświeżyliśmy szatę graficzną w naszych kanałach social media. Czytelniej, estetyczniej i zawsze na czasie.

Najbliższe miesiące to okazja do wprowadzenia kolejnych nowości i udogodnień. Zmieniamy się dla Was!

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Wisłę Płock, Stal Mielec, Garbarnię Kraków czy angażując się w wydarzenia esportowe.

*informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024