Silesion.PL

serwis informacyjny

NobleBet oficjalnym sponsorem Garbarni Kraków

Firma bukmacherska Noblebet została oficjalnym sponsorem RKS Garbarnia Kraków. W ramach kontraktu logotyp Noblebet pojawi się na koszulkach meczowych pierwszej drużyny, a firma będzie obecna na brandingu stadionowym podczas domowych spotkań Garbarni oraz w internecie.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Garbarnią. To ambitny klub, który w nadchodzącym sezonie może osiągnąć naprawdę ciekawy wynik. Chcemy towarzyszyć mu w tej drodze – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO Noblebet. 

Logotyp Noblebet pojawi się na strojach meczowych, materiałach brandingowych podczas spotkań domowych Garbarni, a także w przygotowywanych materiałach w mediach społecznościowych i oficjalnej stronie internetowej klubu. Kibice Garbarni mogą liczyć natomiast na wiele atrakcyjnych form aktywacji nowej umowy sponsoringowej. 

Noblebet to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim, angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej. Do końca sezonu 2020/2021 firma była oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. W ubiegłych rozgrywkach współpracowała z Widzewem Łódź, towarzysząc mu w roli sponsora oficjalnego podczas awansu do Ekstraklasy. Garbarnia będzie kolejnym klubem piłkarskim, z którym współpracę podjął Noblebet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author