Silesion.PL

serwis informacyjny

Nagroda Rzeczpospolitej Cyfrowej dla Totalizatora Sportowego

Kończący się rok  jest dla Totalizatora Sportowego bardzo ważny i szczęśliwy. Działania spółki na rzecz innowacyjności, coraz większej sprzedaży w różnych kanałach i chęć dążenia do szybkiego rozwoju zostały dostrzeżone i nagrodzone przez kolejną Redakcję, tym razem Rzeczpospolitej Cyfrowej, której znajomość prawideł gospodarki jest niezaprzeczalna. Pan Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego, odebrał dziś w Warszawie nagrodę Rzeczpospolitej Cyfrowej za szczególny wkład w rozwój cyfrowej gospodarki w 2019 r.

To cenne wyróżnienie pokazuje, że warto iść do przodu, warto się zmieniać i stale się rozwijać, żeby stać się innowacyjną potęgą gamingowego świata.

Jestem dumny, że Redakcja dostrzegła nasze wysiłki i pozytywnie je oceniła – powiedział Prezes Olgierd Cieślik. Chcę mocno podkreślić, że na to wyróżnienie pracowała bardzo ciężko cała spółka, wszyscy jej pracownicy. Dziękuję Wam za tę wspaniałą pracę i jej niezwykłe wyniki.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author