Silesion.PL

serwis informacyjny

MOYA partnerem rundy Mistrzostw Polski w Supermoto

MOYA partnerem rundy Mistrzostw Polski w Supermoto

MOYA partnerem rundy Mistrzostw Polski w Supermoto

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA został partnerem sierpniowej rundy Mistrzostw Polski w wyścigach motocyklowych klasy Supermoto. Impreza odbędzie się 28 sierpnia br. na torze w Słomczynie pod Warszawą.

Supermoto to wyjątkowa w swoim rodzaju dyscyplina wyścigów motocyklowych. Łączy on w sobie cechy wyścigów motocrossowych i drogowych. Wyścigi odbywają się na torach, które mają oba rodzaje nawierzchni – terenową oraz asfaltową. Motocykle tej klasy najczęściej są modyfikowanymi wersjami motocykli crossowych. Główną różnicę stanowi wielkość kół i szosowe opony. 

W Polsce wyścigi tej klasy organizuje Supermoto Poland pod patronatem Polskiego Związku Motorowego. Najbliższa runda odbędzie się 28 sierpnia na torze Autodrom w Słomczynie. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author