Silesion.PL

serwis informacyjny

MOYA otworzyła nową stację w Mysłowicach

MOYA Stacja Paliw

MOYA Stacja Paliw

W Mysłowicach (woj. Śląskie) została otwarta kolejna stacja własna sieci MOYA. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Nie zabrakło, co oczywiste, konceptu gastronomiczno-kawiarnianego Caffe MOYA, w którym można zjeść szybki i smaczny posiłek oraz wzmocnić się aromatyczną kawą.

Oprócz najwyższej jakości paliw, z certyfikatem „TankQ”, stacja kierowcom oferuje kompresor i odkurzacz, a dodatkowo „truckersi” mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla, płynu AdBlue z dystrybutora oraz parkingu na ciągniki siodłowe z naczepami. 

W Caffe MOYA tradycyjnie można napić się kawy w wielu wariantach oraz zjeść posiłki na ciepło, jak np. hot-dogi, zapiekanki i na zimno – kanapki, ciastka, muffinki i wiele innych. 

Stacja czynna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024