Silesion.PL

serwis informacyjny

To już dziś! Influencerzy wracają na murawę MOVE Federation 2

W dzisiejszych rozgrywkach na MOVE Federation 2 ponownie zmierzy się 48 influencerów, w tym Quebo, Lexy czy Izak… Szykują się wielkie emocje! Rozpoczynając wczorajszą, ostatnią przed Galą konferencję, Wojciech Szaniawski, prezes Spotlight Agency i właściciel MOVE Federation, ustosunkował się do ostatnich wydarzeń. Federacja oficjalnie ogłosiła również nową drużynę – Team MartiRenti – która zastąpi Team Goats. Transmisja online nadchodzącej Gali odbędzie się w serwisie streamingowym CANAL+ online. Oto najnowsze szczegóły wydarzenia, które odbędzie się już 7 października w PreZero Arenie Gliwice.

Komentując bieżącą sytuację w influsferze, Wojciech Szaniawski powiedział: – Jestem całkowicie zszokowany i bardzo przejęty tym, co czytam. Jako federacja podjęliśmy już kilka decyzji. Wczoraj wykluczyliśmy drużynę Goats. Powodem tego były obrzydliwe wiadomości, które można znaleźć w Internecie, a które jeden z jej właścicieli pisał do bardzo młodych dziewczyn. Chcę, żebyście wiedzieli, że nie ma mojej zgody ani całego naszego zespołu MOVE na taką narrację. Dodam też, że Stuart Burton nie jest właścicielem Spotlight Agency i nie ma nic wspólnego z projektem MOVE Federation.

W konsekwencji ostatnich wydarzeń MOVE Federation postanowiło zastąpić drużynę Goats Teamem MartiRenti. W jego skład wchodzą: Marta Rentel, Wiktoria Jaroniewska, Dominik Skowyra, Klaudia Sykuła, Paula Mochtak i Adrianna Kreft. Drużyna MartiRenti podejmie Team Lexy.

Jesteśmy gotowi jutro do godziny 20:00 razem z całym sztabem ludzi, którzy monitorują sytuację na bieżąco w Internecie wycofywać kolejne osoby, które dopuszczały się takich zachowań i tego typu wypowiedzi – dodaje Szaniawski.

Wszyscy fani, którzy nie będą na żywo uczestniczyć w rozgrywkach swoich ulubionych gwiazd Internetu w Gliwicach, mogą obejrzeć Galę MOVE 2 w serwisie streamingowym CANAL+ online. Wykupując dostęp do Gali, widzowie otrzymają dodatkowo miesięczny dostęp do serwisu CANAL+ online, gdzie znajdą materiały z backstage’u, extrasy, specjalne programy z uczestnikami rozgrywek oraz najlepsze seriale, filmy i sport na żywo.

Transmisja Gali MOVE będzie dostępna w serwisie streamingowym CANAL+ online w ramach jednorazowej płatności BLIK w cenie 39 zł lub po zakupie subskrypcji kartą w cenie 34  zł miesięcznie. Jej sprzedaż już się rozpoczęła, dostępy można kupić na www.move-federation.tv lub bezpośrednio w serwisie streamingowym CANAL+ online (www.canalplus.com).

Właścicielem federacji MOVE jest jedna z czołowych agencji influencer marketingu – Spotlight Agency, która ma w swoim portfolio największych twórców internetowych, między innymi Natalię “NATSU” Karczmarczyk, Monikę Kociołek, Patrycję Mołczanow i Julię Żugaj. 

Za opracowanie produktu reklamowego, komercjalizację wydarzenia i pozyskiwanie sponsorów odpowiada agencja marketingu sportowego Arskom. 

FORTUNA online jest oficjalnym bukmacherem MOVE Federation i partnerem głównym Gali. Mecze MOVE Federation można obstawiać na stronie efortuna.pl lub w aplikacji mobilnej. Partnerem technicznym drugiej części MOVE została ZINA, która zapewni profesjonalne stroje piłkarskim influencerom. Na stronie zina.pl możecie kupić oficjalne koszulki zespołów występujących na MOVE2 z możliwością personalizacji. 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Bilety na Galę, którą na żywo będzie można oglądać w PreZero Arenie Gliwice, są dostępne na portalu Eventim.pl.

MOVE Federation można śledzić w mediach społecznościowych:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023