Silesion.PL

serwis informacyjny

Move Federation 2 – druga część zmagań influencerów w piłkę nożną

Move Federation 2 – druga część zmagań influencerów w piłkę nożną

Move Federation 2 to druga część zmagań piłkarskich nowej federacji, w której udział wezmą topowi influencerzy. Na konferencji promującej finał pierwszej edycji, prowadzonej przez Krzysztofa Stanowskiego i Sylwestra Wardęgę, poznaliśmy szczegóły tego wydarzenia. Rozgrywki Move 2 odbędą się 7 października w Arenie Gliwice.

Move Federation z przytupem wkroczyło na polski rynek. Pierwsza część tego wydarzenia przyciągnęła największe osobistości polskiego Internetu. Na arenie mieliśmy okazję obejrzeć zmagania takich influencerów jak Natalia Karczmarczyk i Monika Kociołek czy Kacper Błoński i Patryk Bandurski. Nie zabrakło również legendarnych twórców tego projektu – Wojtka Goli i Michała “Boxdela” Barona! Poza nimi, na boisku wystąpił także Mateusz Tromba, który swoje sportowe debiuty zaliczył w freak fightach we współpracy z federacją Fame MMA, a tym razem zmierzył się z drużyną WK Dzik. 

– Chcemy popularyzować piłkę nożną wśród młodzieży. Misją Move Federation jest przekonanie młodych do wybierania aktywności fizycznej, zamiast siedzenia przed komputerem. Move to piłkarskie Supershow, gdzie emocje królują zarówno na boisku, jak i poza nim. Pierwsze wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem i zasięgami, a teraz ponownie zobaczymy się w Gliwicach. Zestawienie influencerów jest jeszcze mocniejsze, a ja już nie mogę się doczekać, kto awansuje do wielkiego finału Move 3, gdzie czekają drużyny Kacpra Błońskiego i Boxdela! – mówi Wojciech Szaniawski, włodarz Move Federation i prezes Spotlight Agency.

Move Federation to innowacyjne podejście do piłki nożnej, które będzie kontynuowane także w drugiej części tego wydarzenia. Zawodnicy ponownie zmierzą się na boisku o nietypowym kształcie elipsy. Jednak to nie wszystko – czeka na nich kilka “niespodzianek”, które wyróżniają to wydarzenie spośród tradycyjnych meczów. Przede wszystkim, mecze będą rozgrywane w specjalnym formacie: dwie połowy po 10 minut, z przerwami trwającymi 5 minut. Ponadto, za zdobyte bramki będą przyznawane punkty: 1 punkt za standardową bramkę, 2 punkty za trafienie po efektownym strzale oraz 3 punkty za wyjątkowo spektakularną akcję, taką jak przewrotka, szczupak czy nożyce. Na boisku Move Federation nie obowiązują też spalone, co dodaje dodatkowego emocjonującego elementu do rywalizacji. Dodatkowo, brak zmian w składach drużyn sprawia, że zawodnicy muszą zachować kondycję i strategię przez cały mecz.

W drugiej części wydarzenia piłkarską rywalizację podejmie 6 drużyn. Kapitanem pierwszej z nich został Jarosław Jarząbkowski, znany jako “Pasha Biceps”, a w jego teamie “Emeritos Banditos” zagra Piotr “Izak” Skowyrski. Szefem drugiej drużyny będzie Jakub “Japczan” Piotrowicz, a w koszulkach tego samego koloru zagra m.in. Adrian “Meduza” Salamon, który dostał dziką kartę, co oznacza, że mimo przegranej w Move 1, może zagrać ponownie.

W trakcie konferencji ogłoszono uruchomienie sprzedaży biletów Move Federation 2 na portalu Eventim.pl, które na żywo będzie można oglądać na Arenie Gliwice.

Właścicielem federacji Move jest jedna z czołowych agencji influencer marketingu – Spotlight Agency, która ma w swoim portfolio największych twórców internetowych, między innymi Natalię “NATSU” Karczmarczyk, Monikę Kociołek, Patrycję Mołczanow i Julię Żugaj. 

Za opracowanie produktu reklamowego, komercjalizację wydarzenia i pozyskiwanie sponsorów odpowiada agencja marketingu sportowego Arskom. 

FORTUNA online jest oficjalnym bukmacherem Move Federation i partnerem głównym gali. Partnerem technicznym drugiej części Move została ZINA, która zapewni profesjonalne stroje piłkarskim influencerom. Dodatkowo, Move Federation promowane jest w sieci restauracji Aioli, serwując fanom specjalne, piłkarskie menu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Move Federation 2 – druga część zmagań influencerów w piłkę nożną

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024