Silesion.PL

serwis informacyjny

200 zł w Fortunie za gola Legii Warszawa w meczu Ligi Konferencji

200 zł w Fortunie za gola Legii Warszawa w meczu Ligi Konferencji

Już w ten czwartek Legia Warszawa powraca do walki o puchary! Wojskowi wybierają się do Kazachstanu, aby zmierzyć się z drużyną Ordabasy. Zawodnicy stołecznej drużyny z pewnością celują w zwycięstwo, a Fortuna przygotowała ofertę, w której wystarczy jeden gol, aby zyskać 200 zł!

Co trzeba zrobić, aby wejść do gry? Sprawdź szczegóły poniżej! 

Zasady: 200 zł za gola Legii Warszawa w meczu z Ordabasy

  • Data: Promocja obowiązuje w dniach 25-27.07.2023 do momentu rozpoczęcia meczu Legia Warszawa – Ordabasy.
  • Zarejestruj się w Fortunie z kodem MMM600 oraz udziel min. 1 zgody na komunikację.
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.
  • Zawrzyj przez stronę Organizatora (w tym aplikację mobilną) za co najmniej 2 zł zakład typu SOLO (jedno zdarzenie na kuponie) z oferty przedmeczowej na strzelenie gola przez Legię Warszawa podczas meczu el. Ligi Konferencji (prematch, “2. drużyna strzeli gola – TAK”, numer zakładu 7824973).
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP.
  • Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).
  • Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 96 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *