Silesion.PL

serwis informacyjny

Michał Żyro z Wisy Kraków piłkarzem lipca Fortuna 1 Liga

Michal Zyro z Wisy Krakow pilkarzem lipca Fortuna 1 Liga

Michal Zyro z Wisy Krakow pilkarzem lipca Fortuna 1 Liga

Głosami kibiców i panelu ekspertów to Michał Żyro został wybrany piłkarzem lipca. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Krakowianie zamknęli lipiec bez ligowej porażki – zanotowali dwa zwycięstwa i remis. Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły był właśnie Michał Żyro, który dwukrotnie pokonywał bramkarzy przeciwnika. Co więcej, piękne trafienie zawodnika w starciu z Apklan Resovią zyskało miano gola 2. kolejki!

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Istotny był również głos kibiców, bowiem zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt.

Michał Żyro zdobył 10 punktów (4 pkt za zwycięstwo w głosowaniu kibiców, 6 pkt od panelu ekspertów). Na drugim miejscu uplasował Michał Gliwa (5 głosów), a na trzecim Hubert Tomalski (4 głosy). Jakub Bielecki i Tomas Poznar uzyskali po 3 punkty.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author