Silesion.PL

serwis informacyjny

„Mało prawdopodobne”, aby MLS wznowiła grę w połowie maja

Jest „bardzo mało prawdopodobne”, aby Major League Soccer wznowiła grę w połowie maja, jak wcześniej deklarowano. AMerykańska liga piłki nożnej została zawieszona 12 marca ze względu na ciągły wpływ pandemii COVID-19.

19 marca MLS oświadczył, że przedłuża zawieszenie na osiem tygodni, zgodnie z wytycznymi Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), ustalając docelowy termin powrotu na 10 maja. Oddzielnie moratorium szkoleniowe zostało wprowadzone dla wszystkich klubów do 24 kwietnia.

Major League Soccer nadal regularnie ocenia wpływ pandemii COVID-19, w tym wpływ na nasze plany na sezon 2020. Chociaż mieliśmy nadzieję powrócić do gry w połowie maja, jest to bardzo mało prawdopodobne w oparciu o wytyczne federalnych i lokalnych organów zdrowia publicznego. Naszym celem pozostaje rozegranie jak największej liczby gier i chociaż obecnie mamy wystarczająco dużo dat, aby zagrać przez cały sezon, w tej chwili zdajemy sobie sprawę, że może to być trudne. Codziennie uczymy się więcej od ekspertów medycznych i oczekujemy, że w nadchodzących tygodniach będziemy mieli dodatkowe informacje dotyczące tego, kiedy możemy wrócić do gry. Tak jak w całym tym procesie, będziemy aktualizować naszych fanów przy każdej decyzji i dziękujemy im za wsparcie i zrozumienie w tym niezwykle trudnym czasie.

źródło: http://mlsusa.pl/malo-prawdopodobne-aby-mls-wznowila-gre-w-polowie-maja/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023