Silesion.PL

serwis informacyjny

W BETFAN 400 zł za gola Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą

W BETFAN 400 zł za gola Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą

Już jutro czeka nas emocjonujący pojedynek piłkarski, w którym mistrz Polski, Raków Częstochowa, zmierzy się z FC Kopenhagą w decydującej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jak poradzi sobie polski zespół w tym wyjątkowym starciu? To pytanie, które nurtuje fanów piłki nożnej na całym świecie. Jednak dla tych, którzy zamierzają postawić na swojego faworyta, Betfan przygotował wyjątkową ofertę, która może przynieść znaczne korzyści.

Specjalna Oferta dla Nowych Graczy

Bukmacher Betfan, z myślą o nowych graczach, przygotował atrakcyjną promocję związaną z meczem Raków Częstochowa kontra FC Kopenhaga. W ramach tej oferty, nowi gracze mają szansę zdobyć bonus w wysokości 400 zł za gola, który strzeli polska drużyna.

Jak Skorzystać z Promocji?

Aby wziąć udział w tej unikalnej ofercie, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Otwórz konto w zakładach bukmacherskich Betfan.
  2. Podczas rejestracji wprowadź kod promocyjny “LEGALNY600”.
  3. Dokonaj wpłaty na swoje konto w wysokości dokładnie 30 zł.
  4. Złóż swój pierwszy kupon zakładu typu SOLO lub AKO (kombinacyjnego) na gola Rakowa Częstochowa ze standardowej oferty bukmachera. Minimalna stawka kuponu to 30 zł.
  5. Kupon musi zostać rozliczony do dnia 22.08.2023, do godziny 23:59.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Ile zdarzeń muszę mieć na kuponie?

Sam decydujesz o liczbie zdarzeń i kursie! Możesz postawić kupon SOLO (z pojedynczym zdarzeniem na wygraną Manchesteru City) lub kupon AKO – do zdarzenia z wygraną Manchesteru City dorzucasz dowolną liczbę zdarzeń na kuponie.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), numeru konta bankowego etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *