Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET oficjalnym bukmacherem RKS Garbarnia Kraków

LV BET Zakłady Bukmacherskie informuje o podpisaniu umowy sponsoringowejz klubem RKS Garbarnia Kraków. W ramach kontraktu logotyp LV BET pojawi się nakoszulkach meczowych drużyny, a firma będzie na brandingu stadionowym podczasdomowych spotkań Garbarni oraz w internecie.

RKS Garbarnia Kraków to trzeci klub z Krakowa, który występuje na szczeblu centralnymrozgrywek piłkarskich w Polsce, jednocześnie posiadający bardzo bogatą historię. Będzieto kolejny klub piłkarski, z którym współpracę podejmie LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET i Garbarnia to dwa podmioty, które już raz współpracowały.. Nie tak dawno temubyliśmy sponsorem tego zasłużonego, krakowskiego klubu i miło nam poinformowaćo powrocie do tej formuły współpracy, która wówczas się sprawdziła. Liczę na to, że wspólnieuda nam się osiągnąć sukcesy nie tylko biznesowe, ale przede wszystkim sportowe” – powiedziała Monika Płaczkowska, z LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Cieszymy się, że wchodząc w rok 2021, w którym będziemy obchodzić 100-lecie istnienianaszego Klubu związaliśmy się z tak rozpoznawalną i dynamicznie rozwijająca się na rynkumarką, jaką jest LV BET Zakłady Bukmacherskie. Bardzo liczymy na to, że pozyskanie takiegoSponsora pomoże nam nie tylko w osiągnięciu sukcesu sportowego, ale również wesprze naszedziałania przy organizacji wydarzeń związanych z obchodami jubileuszu 100-lecia. Mamynadzieję, że najbliższe miesiące zachęcą obie strony do kontynuowania współpracy w kolejnychsezonach – powiedziała Katarzyna Woyda, dyrektor zarządzający RKS Garbarnia.

Logotyp LV BET pojawi się na strojach meczowych, materiałach brandingowych podczasspotkań domowych Garbarni, a także w przygotowywanych materiałach w mediachspołecznościowych i oficjalnej stronie internetowej klubu.

Kibice Garbarni mogą liczyć nawiele atrakcyjnych form aktywacji nowej umowy sponsoringowej, która będzie obowiązywałado końca 2021 roku.LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażującasię w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Wisłę Płock,Stal Mielec

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024