Silesion.PL

serwis informacyjny

Lokal na kulturę w Katowickim TBS

Właśnie rozpoczyna się program „Lokal na kulturę” Katowickiego TBS. Osoby poszukujące miejsca do prowadzenia działalności kulturalnej mogą ubiegać się o wynajem lokalu o powierzchni 51 m2 znajdującego się przy ul. Pod Kasztanami 63. Poza działalnością kulturalną wynajmujący będzie mógł tam także prowadzić w ograniczonym zakresie działalność uzupełniającą. Warunkiem jest jednak, że środki z niej uzyskane będą przeznaczone na wspomaganie działalności związanej z kulturą. Lokal usytuowany jest na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy. Wysokość czynszu jest bardzo atrakcyjna, bo wynosi jedynie 8 zł netto/m2 przez pierwsze 3 lata najmu. Ta propozycja ma dać możliwość rozwoju kreatywnym osobom związanym z kulturą, które chcą działać w Katowicach i potrzebują taniego lokalu o dobrym standardzie technicznym w ciekawej dzielnicy.

Chcemy, by nasz TBS był dobrym miejscem do życia i prowadzenia działalności dla mieszkańców i przedsiębiorców wynajmujących lokale usługowe, a teraz otwieramy się na nową grupę – artystów i ludzi kultury. Mam nadzieję, że dzięki Lokalowi na kulturę KTBS pomożemy osobom realizującym swoje pasje odnieść sukces właśnie w naszym mieście. Cieszę się, że lokal, który przeznaczamy na działalność kulturalną, znajduje się w Giszowcu, gdyż to dzielnica mająca bardzo bogate, regionalne, artystyczne tradycje – mówi Janusz Olesiński, prezes Katowickiego TBS.

Oferty przyjmowane są do 11.03.2024 r.

Pełną informację dotyczącą konkursu ofert wraz z Regulaminem zawiera ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej Katowickiego TBS Sp. z o.o. pod adresem www.tbs.katowice.pl Ofertę na lokal należy dostarczyć w zamkniętej kopercie do siedziby Katowickiego TBS Sp. z o.o. mieszczącej się w Katowicach przy ul. Krasińskiego 14 w terminie od dnia 12 lutego od godz. 7:30 do 11 marca 2024 r. do godz. 15:00.

TBS to nie tylko mieszkania na wynajem

Katowickie TBS w swoich zasobach posiada dziś niecałe 2400 mieszkań w 6 dzielnicach, kolejne 430 jest w budowie. Spółka oferuje nie tylko lokalne mieszkalne, ale także lokale użytkowe pod działalność gospodarczą. Do tej puli właśnie trafia kolejny dedykowany działalności kulturalnej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024