Lidl Polska otwiera pierwszy sklep w Imielinie

Nowy sklep Lidl Polska przy ul. Imielińskiej 176 w Imielinie zostanie otwarty w czwartek 4 grudnia. Placówka zaoferuje szeroki asortyment produktów, promocje na otwarcie oraz ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku.
Poranne zakupy od godziny 6:00
Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00, a w niedziele handlowe 9:00-19:00.
Nowa placówka Lidl Polska ma salę sprzedaży o powierzchni około 1300 mkw. i niemal 100 miejsc parkingowych. W obiekcie pracę znalazło 18 osób. Sieć podkreśla, że przy otwarciu na klientów czekać będzie kawa, degustacje wybranych produktów oraz specjalne promocje, które mają ułatwić pierwsze zakupy.
Oferta sklepu
Klienci znajdą tu produkty spożywcze i przemysłowe w stałych cenach, a oferta ma odpowiadać na codzienne potrzeby mieszkańców.
Na półkach pojawią się świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, również w wariantach BIO. W sklepie dostępne będzie pieczywo wypiekane na miejscu w ramach Piekarni Lidla, a także popularne marki własne, takie jak Pikok, Pilos, Cien czy produkty ze Strefy Wege. Oprócz żywności klienci kupią tam również odzież i artykuły przemysłowe.
W komunikacie sieć przypomina o bezpłatnej aplikacji Lidl Plus, w której dostępne są kupony, dodatkowe akcje rabatowe oraz płatności Lidl Pay. Jak informuje Aleksandra Robaszkiewicz, Dyrektorka ds. Corporate Affairs i CSR w Lidl Polska, firma konsekwentnie rozszerza działalność w różnych częściach kraju i tworzy nowe miejsca pracy. Wskazuje również na system wynagrodzeń i pakiet benefitów przewidziany dla pracowników.
Współpraca z polskimi producentami
Lidl od wielu lat współpracuje z krajowymi dostawcami. W ofercie dostępne są produkty pochodzące zarówno od dużych firm, jak i mniejszych zakładów lokalnych. Sieć podkreśla, że pierwszeństwo zawsze mają artykuły polskie, o ile ich dostępność pozwala na współpracę.
Ekologiczne rozwiązania
W opisywanym sklepie wprowadzono technologie ograniczające zużycie energii. Budynek wyposażono w gruntową pompę ciepła, system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, oświetlenie LED oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją. Ma to zmniejszyć zapotrzebowanie placówki na energię i ograniczyć wpływ na środowisko.
Godziny otwarcia sklepu Lidl w Imielinie
Sklep przy ul. Imielińskiej 176 pracuje według poniższego harmonogramu:
poniedziałek – sobota: 6:00-22:00
niedziele handlowe: 9:00-19:00
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Silesion.pl codziennie. Obserwuj Silesion.pl!
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Leszek Zarembski to doświadczony publicysta związany z serwisem Silesion.pl. Od lat z pasją opisuje życie społeczne i kulturalne Śląska, skupiając się na sprawach ważnych dla lokalnej społeczności. Znany z rzetelności i wnikliwego podejścia do poruszanych tematów. W swojej pracy ceni sobie niezależność i otwartość na różne punkty widzenia. Prywatnie miłośnik literatury faktu, historii regionu oraz długich wycieczek rowerowych po śląskich szlakach.








Dodaj komentarz