Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 250.00 na wygrany zakład na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji

Superbet sponsorem Lecha Poznań razem jesteśmy super

Na inaugurację swojej europejskiej przygody w sezonie 2023/24, drużyna “Kolejorza”, czyli Lecha Poznań, odniosła dwukrotne pewne zwycięstwa nad Żalgirisem Kowno. W trzeciej rundzie los okazał się łaskawy, bowiem Lech zmierzył się z Spartakiem Trnava. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Wielkopolski wynikiem 2:1, co stawia ją w najbardziej korzystnej pozycji wśród trzech polskich zespołów walczących o awans. Z tej okazji zakłady bukmacherskie przygotowały specjlaną promocję.

Udział w tej Promocji jest całkowicie dobrowolny i biorą w niej udział jedynie Osoby Uczestniczące, które zarejestrowały swoje konto na platformie zakładów bukmacherskich SUPERBET, używając specjalnego kodu promocyjnego LEGBUK w trakcie okresu promocyjnego. Dodatkowo, Osoby Uczestniczące dokonały pierwszej wpłaty depozytu o minimalnej wartości 50 zł oraz złożyły swój pierwszy kupon singiel.

Kupon ten musi zawierać typ z oferty przedmeczowej, wskazując na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji w meczu z drużyną Spartaka Trnava, który odbędzie się 17 sierpnia 2023 roku. Aby zakwalifikować się do promocji, kupon ten musi być postawiony na kwotę co najmniej 2 PLN oraz Osoby Uczestniczące muszą wcześniej wyrazić zgody marketingowe. Każdy Uczestnik, który wypełni powyższe wymogi, będzie uprawniony do otrzymania jednego bonusa zgodnie z warunkami tej Promocji.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 500 PLN za wygrany zakład na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji w rywalizacji przeciwko Spartakowi Trnava (typ zakładu: Awans – 2).
 3. Bonus to 500 PLN za poprawny typ na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane.
 6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 500 PLN za wygrany zakład na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 500 PLN za wygrany zakład na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji nie zostaną aktywowane.
 11. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 500 PLN za wygrany zakład na awans Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *