Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol el. LM

Wtorek, 15 sierpnia 2023 roku, to data, którą zapamiętają kibice “Medalików”. Tego dnia Raków Częstochowa zagra Aris Limassol w rewanżowym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Miejscem starcia będzie pełen emocji stadion Arisu w cypryjskim Limassol. To właśnie tam, na wielkim zielonym boisku, rozstrzygnie się losy obu drużyn i ich dalsze szanse w prestiżowych rozgrywkach.

Po pierwszym starciu, które zakończyło się z jednobramkowym prowadzeniem Częstochowian, nadzieje i oczekiwania wzrastają. Raków będzie walczyć o zachowanie tej zaliczki i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Transmisja tego zmagania będzie dostępna dla kibiców na antenach TVP, którzy wraz z drużyną przeżyją każdą emocjonującą chwilę meczu.

Jeśli Raków Częstochowa osiągnie kolejny sukces, zyska szansę na grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów – marzenie każdej drużyny piłkarskiej. Kluczowym elementem awansu jest wyeliminowanie cypryjskiego rywala. W przypadku pomyślnego rezultatu, Raków stanie przed trudnym wyborem w IV rundzie eliminacji. Jeśli los się uśmiechnie, drużyna może zmierzyć się z takimi zespołami jak FC Kopenhaga z bramkarzem Kamil Grabara czy Spartą Praga, której pierwsze starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Zwycięstwo w rewanżu to jednak nie jedyna możliwość. W przypadku niepowodzenia, Częstochowianie nadal będą mieć szansę na udział w fazie grupowej innej prestiżowej rywalizacji – Ligi Europy. To zależy od kolejnych losów oraz wyników drużyn w kolejnych etapach eliminacji.

Nie tylko sportowe emocje przykuwają uwagę kibiców. Zakłady bukmacherskie SUPERBET przygotowały specjalną promocję na mecz Raków Częstochowa – Aris Limassol. Bonus o wartości 600 PLN czeka na tych, którzy postawią na wygraną gospodarzy, zakładając jednocześnie konto z kodem LEGBUK, wpłacając minimalną kwotę 50 zł oraz zawierając pierwszy kupon singiel na zdobycie gola przez Raków w meczu z Arisem Limassol. Dodatkowo, nowi gracze rejestrujący się w trakcie trwania promocji mogą liczyć na ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Nie ma wątpliwości, że emocje sięgną zenitu w trakcie tego niesamowitego widowiska. Kibice Rakowa Częstochowa trzymają kciuki za swoją drużynę, a na boisku z pewnością zobaczymy zażarte zmagania o awans do kolejnej fazy tych prestiżowych rozgrywek.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta, używając specjalnego kodu LEGBUK.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol (typ zakładu: Raków Cz. Strzeli Gola – tak lub Raków Cz. – Liczba Goli – powyżej 0.5).
 3. Bonus to 600 PLN za poprawny typ na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane.
 6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol nie zostaną aktywowane.
 11. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Arisem Limassol” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *