Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto następcą Santosa? Kurs 300.00 w Superbet na na nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Po porażce reprezentacji Polski w meczu z Albanią, pojawiły się doniesienia sugerujące, że aktualny selekcjoner Fernando Santos może opuścić swoje stanowisko. Jeśli do tego dojdzie, to jego potencjalnym następcą wydaje się być Marek Papszun. To doniesienie wzbudziło sporo zainteresowania w świecie sportu i budzi pytania dotyczące przyszłości reprezentacji Polski.

Marek Papszun, jak podają źródła medialne, jest jednym z głównych kandydatów do objęcia stanowiska selekcjonera po ewentualnym odejściu Fernando Santosa. To nie pierwszy raz, kiedy Papszun pojawia się w kontekście pracy z reprezentacją Polski. Wcześniej, na początku roku, jego nazwisko było szeroko omawiane, gdy trenował klub Raków Częstochowa i walczył o mistrzostwo Polski. Marek Papszun spełnił swój cel, zdobywając tytuł mistrza kraju, a następnie z własnej woli zrezygnował z prowadzenia drużyny. Obecnie, jako wolny trener, ma szansę na kolejne wyzwanie w swojej karierze.

Decyzja dotycząca ewentualnej zmiany selekcjonera nie jest jeszcze ostateczna, ale zdaniem dziennikarza Eleven Sports, Tomasza Zielińskiego, sytuacja ta może się zmienić w ciągu najbliższych dni. Zieliński podczas przerwy w meczu Albania – Polska przekazał informację na Twitterze, że “już po Mołdawii były podchody i mocno grany był temat Papszuna”. To sugeruje, że obecna porażka z Albanią nie jest jedynym powodem do zastanowienia się nad przyszłością Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera.

Kursy na następcę Fernando Santosa w SUPERBET

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

NazwiskoKurs
Marek Papszun1.70
Michał Probierz6.00
Adam Nawałka7.00
Zagraniczny trener7.50
Maciej Skorża10.00
Piotr Stokowiec15.00
Marcin Brosz17.00
Jacek Magiera20.00
Jerzy Brzęczek50.00
Mateusz Borek250.00
Marcin Najman500.00
kursy z dnia 13.09.2023 11:00

Trenerzy tymczasowi nie będą brani pod uwagę. Zakłady zawarte po ogłoszeniu decyzji dotyczących trenera zostaną zwrócone i rozliczone po kursie 1.00. Jeżeli PZPN wybierze trenera spoza listy, wszystkie zakłady zostają ważne i rozliczone będą jako przegrane.

Co więcej, istnieje również ciekawa oferta bukmacherska w zakładach SUPERBET związaną z przyszłym selekcjonerem reprezentacji Polski. Na chwilę obecną, bukmacherzy oferują bonus w wysokości 600 PLN za poprawny typ na nowego selekcjonera. Warunki promocji są jasno określone: uczestnicy muszą założyć konto, wpłacić pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł, zawrzeć pierwszy kupon singiel za m.in. 2 PLN z typem na nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej (typ zakładu: SPECJALNE – AKTUALNOŚCI SPORTOWE – NASTĘPCA FERNANDO SANTOSA) oraz wyrazić wcześniej zgody marketingowe. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji również wynosi 2 PLN.  Załóż konto i wejdź do gry o Fiata 500!

Lista potencjalnych następców Fernando Santosa jest już dostępna, a na jej czele znajduje się Marek Papszun. Obok niego znajdują się również inni kandydaci, takie jak Michał Probierz, Adam Nawałka, zagraniczny trener, Maciej Skorża, Piotr Stokowiec, Marcin Brosz, Jacek Magiera, Jerzy Brzęczek, Mateusz Borek oraz Marcin Najman. Każdy z tych trenerów ma swoje atuty i doświadczenie, które mogą przynieść pozytywne zmiany w reprezentacji Polski.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że ewentualna zmiana selekcjonera może wpłynąć na przyszłość drużyny narodowej. Nowy trener będzie musiał podjąć wyzwania związane z kwalifikacjami do kolejnych turniejów międzynarodowych oraz pracą nad rozwojem talentów młodych zawodników. Biorąc to pod uwagę, wybór odpowiedniego selekcjonera jest kluczowy dla dalszych osiągnięć reprezentacji Polski.

Warto również zaznaczyć, że zakłady bukmacherskie dotyczące przyszłego selekcjonera mają swoje reguły. Zakłady zawarte po ogłoszeniu decyzji dotyczących trenera zostaną zwrócone i rozliczone po kursie 1.00. Jeśli Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) wybierze trenera spoza listy, wszystkie zakłady zostaną uznane za ważne i rozliczone jako przegrane.

Na chwilę obecną, wiele kwestii pozostaje niewiadomych, ale ewentualna zmiana selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej jest tematem, który budzi duże zainteresowanie i dyskusję zarówno wśród ekspertów, jak i kibiców. Marek Papszun wydaje się być jednym z głównych kandydatów do objęcia tego stanowiska, ale ostateczna decyzja pozostaje w gestii PZPN. Trzeba będzie obserwować rozwój sytuacji i czekać na oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024