Silesion.PL

serwis informacyjny

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów. Wielkie Derby Śląska z alternatywnym komentarzem po śląsku w CANAL +

fot.Canalplus

Nadszedł czas na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie piłki nożnej – Wielkie Derby Śląska. Tym razem starcie Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów będzie miało nieco inny smak, ponieważ dostępny będzie specjalny komentarz po śląsku. To doskonała okazja dla fanów obu drużyn oraz dla miłośników lokalnych barw, by poczuć jeszcze bardziej intensywną atmosferę tego wyjątkowego spotkania.

Derby Śląska to bez wątpienia jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w sezonie piłkarskim. Mecze między Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów mają długą tradycję i wyjątkową historię, która elektryzuje kibiców w całej Polsce. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miało miejsce w sezonie 2015/2016, a teraz obie drużyny ponownie zmierzą się na boisku. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

CANAL+ postanowił uczcić to wielkie wydarzenie przygotowując specjalny komentarz po śląsku. To doskonały sposób na jeszcze lepsze wczucie się w lokalną atmosferę Derby Śląska. W rolę komentatorów wcielą się Remigiusz Kula, doświadczony dziennikarz CANAL+, oraz znany aktor, rodowity Ślązak – Bogdan Kalus.

Dla tych, którzy chcą śledzić to emocjonujące wydarzenie, mecz będzie dostępny na antenie CANAL+ SPORT, a komentarz prowadzą Bartosz Gleń oraz Marcin Baszczyński. Jednak dla tych, którzy chcieliby doświadczyć unikalnej atmosfery i lokalnego klimatu, CANAL+ online udostępni komentarz alternatywny w wykonaniu Remigiusza Kuli i Bogdana Kalusa.

Wielkie Derby Śląska to nie tylko sportowe wydarzenie, to także święto dla kibiców i miłośników piłki nożnej. Teraz, dzięki komentarzowi po śląsku, będzie można jeszcze bardziej wczuć się w tę wyjątkową atmosferę i poczuć ducha rywalizacji między Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów.

Superbet sponsorem glownym Gornika Zabrze

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *