Silesion.PL

serwis informacyjny

Fernando Santos odwołany ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski

pzpn

pzpn

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) ogłosił dzisiaj zakończenie współpracy z trenerem Fernando Santosem. To ważna decyzja, która zapoczątkowuje nowy rozdział w historii polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Fernando Santos, który pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Polski od momentu objęcia stanowiska w 2021 roku, zakończył swoją misję na czele drużyny narodowej. Decyzję o rozstaniu ogłosił prezes PZPN, Cezary Kulesza, który podziękował trenerowi Santosem za jego pracę i zaangażowanie w rozwijanie polskiego futbolu.

Dziękujemy trenerowi Santosowi za pracę z naszą drużyną narodową i życzę mu powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach” – powiedział prezes Kulesza, wyrażając wdzięczność za wysiłek i poświęcenie trenera w trakcie jego kadencji.

Trener Fernando Santos również podziękował za okazaną mu szansę i wsparcie. “Chociaż kończymy naszą współpracę, jestem wdzięczny za to, że prowadziłem polską reprezentację i życzę wszystkiego najlepszego Polsce i jej mieszkańcom, którzy tak dobrze mnie przyjęli, kiedy tu mieszkałem” – podkreślił Santos.

W obliczu tej ważnej zmiany, zarząd PZPN podjął się zadania znalezienia nowego selekcjonera. Wybór nowego trenera jest teraz dla nich kwestią priorytetową, a fani polskiej piłki nożnej z pewnością z niecierpliwością oczekują na ogłoszenie, kto będzie prowadził drużynę narodową w nadchodzących rozgrywkach. Kto zostanie następcą Santosa i zasiądzie na fotelu selekcjonera reprezentacji Polski?

Prezes PZPN Cezary Kulesza dodał: “Wybór nowego selekcjonera jest teraz dla zarządu PZPN kwestią priorytetową, dlatego niebawem poinformujemy, kiedy odbędzie się prezentacja nowego trenera

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024