Silesion.PL

serwis informacyjny

Krecik z Krecikową zapraszali na mecz Zagłębia z Lechem

W piątkowy poranek w towarzystwie klubowych maskotek wyruszyliśmy na miasto, by zapraszać mieszkańców Lubina na spotkanie z 1. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. Krecik, wraz ze swoją partnerką, umilali dzień wszystkim napotkanym osobom, które zapewniały, że w najbliższy piątek pojawią się na Stadionie Zagłębia.

Do startu nowego sezonu pozostał już niespełna tydzień. To dobry moment na to, aby zachęcić sympatyków piłki nożnej do przyjścia na stadion Zagłębia. Pracownicy klubu, w asyście maskotek wyruszyli na miasto, aby w formie happeningu zapraszać mieszkańców Lubina na piątkowy mecz. Sympatyczne Kreciki pojawiły się w kilku lokalizacjach w mieście, pozdrawiając przechodniów i chętnie pozując do wspólnych zdjęć. Napotkani kibice oprócz wyrazów sympatii, obdarowani zostali również drobnymi gadżetami klubowymi. Cała akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem lubinian, którzy z uśmiechem reagowali na całą akcję, a także deklarowali obecność na stadionie.

Mecz 1. kolejki nowego sezonu odbędzie się już 21 sierpnia o godzinie 18:00. Przeciwnikiem “Miedziowych” będzie zespół Lecha Poznań.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024