Silesion.PL

serwis informacyjny

Koszulki Lechii Gdańsk na sezon 2020/2021

Prezentujemy stroje Lechii Gdańsk na sezon 2020/2021.

Podstawowy komplet strojów będzie utrzymany w tradycyjnej biało-zielonej kolorystyce. Z kolei drugi komplet podobnie, jak w poprzednim sezonie, będzie w kolorze szarym. Producentem strojów jest nasz sponsor techniczny – firma New Balance.

7 sierpnia 1945 r. w zrujnowanym pożogą wojenną Gdańsku, powstał klub sportowy Biura Odbudowy Portów, który już wkrótce zmieniając nazwę na Lechia Gdańsk, stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych klubów sportowych Polski. Biało-Zielone barwy – symbol nadziei i wiary – dały siłę kolejnym pokoleniom do tego, by pielęgnować historię, tradycję i wyjątkową rodzinną atmosferę naszego Klubu. Dzisiaj, w myśl przyświecającego nam hasła „My Tworzymy Historię”,kontynuujemy to dzieło, starając się, aby nazwa Lechia Gdańsk była synonimem nowoczesnego zarządzania, a także – o czym jesteśmy głęboko przekonani – sukcesu sportowego nie tylko w Polsce.

Sponsorem Głównym Lechii Gdańsk jest firma Energa S.A., tytuł Sponsora Globalnego otrzymała firma Paytren. Partnerem Strategicznym Lechii jest Miasto Gdańsk a Sponsorami Klubu są firmy: ETL oraz Betclic. Tytułu Sponsora Premium mogą używać firmy Cash Back World oraz Cekol. Sponsorem Technicznym jest firma New Balance.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024