Silesion.PL

serwis informacyjny

Kanał Ukraina 24 / Україна 24 bezpłatnie w WP Pilot

Kanal Ukraina24

Kanal Ukraina24

WP Pilot udostępnił użytkownikom możliwość darmowego oglądania kanału telewizyjnego Ukraina24. Opcja ta skierowana jest głównie do obywateli Ukrainy przebywających w Polsce. Na platformie WP Pilot znajdują się też najlepsze kanały publicystyczne z kraju i ze świata.

Dostęp do kanału Ukraina24 jest skierowany do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Umożliwi swobodny dostępu do bieżących wydarzeń prosto z kraju, w ojczystym języku. Treści na kanale będzie mógł obejrzeć każdy, nawet nie posiadając konta w serwisie. Ponadto na stronie Strefa Pilota, będącej częścią serwisu WP Pilot, powstaje dedykowana zakładka, gdzie umieszczone zostaną najważniejsze informacje o kanale Ukraina 24 i informacje o konflikcie. Znajdzie się tam również player z szybkim dostępem do kanału.

W WP Pilot oglądać można także  inne kanały informacyjne, m.in. TVN24,CNN. Dostępne są one w pakietach płatnych, w których część objęta jest teraz ofertą promocyjną. Dostęp do krajowych kanałów informacyjnych TVN24 i TVN24 BiŚ możliwy jest już od 9,99 zł miesięcznie.  

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay, Fire TV. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w styczniu  2022 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

Головний інформаційний канал в Україні, створений командою професіоналів і зірок журналістики. Надає найважливішу інформацію 24 години на добу 7 днів на тиждень. Лідери думки, представники урядових адміністрацій і опозиції відповідають на найважливіші питання, коментують події в країні і в світі.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024