Silesion.PL

serwis informacyjny

Miękkie lądowanie. Typuj skoki live bez ryzyka w Fortunie

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich zaczynamy od Miękkiego Lądowania.

Dla wszystkich graczy, którzy skorzystają z szerokiej oferty zakładów live podczas zawodów w Wiśle przygotowaliśmy zakład bez ryzyka. Jeżeli postawiony w Fortunie typ na skoczka lub drużynę w czasie jednego z weekendowych konkursów okaże się błędny otrzymasz od nas bonus w wysokości 10 zł. Szczegóły pod TYM LINKIEM

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji?

  • Wystarczy w dniach 17-18 listopada postawić kupon live za min. 10 zł brutto, zawierający co najmniej jedno spotkanie zdarzenie związane z konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle.
  • Jeśli kupon okaże się przegrany dostaniesz od nas 10 zł (w punktach FKP) na dalszą grę.
  • Promocja obowiązuje wyłącznie w ofercie LIVE.
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI.
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Bonus zostanie przypisany do konta 19 listopada

Więcej szczegółów w regulaminie

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jednej bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji.

Zakłady bukmacherskie Fortuna na specjalnej konferencji prasowej w piatek 16 lsitopada 2018 o godzinie 15:15 ogłosiła, iż została sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego a także reprezentacji polskich skoczków narciarskich

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author