Silesion.PL

serwis informacyjny

Graj LIVE bez ryzyka – 15 dzień kalendarza adwentowego forBET

Kalendarz Adwentowy – 15 grudnia

Chcesz grać na żywo ale boisz się, że źle ocenisz sytuację? Chciałbyś poczuć się pewniej obstawiając swoje typy siedząc z kolegami w pubie? W takim razie dzisiejsza promocja forBET bardzo Ci się spodoba.

Zagraj dziś NA ŻYWO przez aplikację forBET lub na stronie mobilnej za kwotę 49 PLN, a bukmacher w razie przegranej zwróci Ci połowę stawki! Pamiętaj, że do promocji zaliczają się trzy pierwsze kupony.

Regulamin promocji:

1. Do promocji zaliczają się trzy pierwsze kupony zagrane w zakładach NA ŻYWO w dniu 15.12.
2. Kupony muszą zostać rozliczone 15.12, do godziny 23:59.
3. Promocja dotyczy TYLKO zakładów zawartych na STRONIE MOBILNEJ lub APLIKACJI.
4. Ogólny kurs kuponu musi wynosić min. 3.0. Ilość zdarzeń zawartych na kuponie jest dowolna- wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty zakładów NA ŻYWO.
5. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 PLN.
6. Zwrot połowy stawki kuponu w postaci bonusu 25 PLN nastąpi w momencie gdy kupon okaże się przegrany.
7. Jeżeli np. dwa pierwsze zagrane kupony okażą się przegrane , a trzeci wygrany, to gracz otrzyma zwrot w postaci 50 PLN bonusu. Jeżeli każdy z trzech pierwszych kuponów za 49 PLN okaże się trafiony, a np. czwarty kupon będzie przegrany, to gracz nie otrzyma bonusu.
8. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
9. Kupony systemowe oraz zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
10. Bonus zostanie przyznany w poniedziałek(17.12), do godziny 23:59.
11. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to czas na jego aktywacje wynosi 30 dni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024